Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çoban Yıldızı’na Murat Daltaban Dahil Oldu!

Çoban Yıldızı’na Murat Daltaban Dahil Oldu!
Başrollerinde Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar ve Selim Bayraktar gibi önemli isimlerin oynadığı, Most Production yapımcılığında hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinin kadrosuna oldukça yeni bir isim katılıyor. Bu yeni isim başarılı ve sevilen oyuncu Murat Daltaban.
Murat Daltaban’ın oynayacağı rol ise kimsesiz çocukların yararına kurulan bir vakfın sahibi olan varlıklı iş adamı Necmi karakteri olacak. Özellikle başarılı oyuncu setin ilk gününde bir hayli neşeli ve enerjik görünüyordu. Murat Daltaban rolü ile ilgili de konuştu ve Çoban Yıldızı dizisinin televizyonlardaki en özenli işlerden bir tanesi olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra dizinin hikayesi, rejisi ve oyuncuları ile gerçekten de seçkin bir iş olduğunu söyleyen oyuncu sete geldiği andan beri bunu çok net bir şekilde hissettiğini dile getirdi.
Aynı zamanda son yıllarda dizi sektörü ile ilgili olumsuz birkaç duruma da işaret eden Murat Daltaban, Çoban Yıldızı dizisinin seyircilerine sadece reyting gözü ile bakmayıp onlara değer veren bir iş olduğunu ve işe ciddiyetle yaklaşıldığını belirterek kendisinin de burada oldukça güzel vakit geçireceğini düşündüğünü söyledi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.