Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Coşkun Irmak, Çoban Yıldızı’nın Senaryo Ekibine Dahil Oldu!

Coşkun Irmak, Çoban Yıldızı’nın Senaryo Ekibine Dahil Oldu!
Çoban Yıldızı dizisine taze kan geldi.
Başrollerinde Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar ve Selim Bayraktar gibi birbirinden özel isimlerin rol aldığı Most Production yapımcılığında hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında her hafta izleyicilerden tam not olarak yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinin senaryo ekibine usta kalem Coşkun Irmak da katıldı. Dizi bundan sonra çok daha farklı bir ivme kazanacak gibi görünüyor şimdiden.
Coşkun Irmak daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi olmak üzere pek çok önemli yapımın senaryosuna imza atmıştı. Bu defa Coşkun Irmak 11 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisinin 11. bölümü ile beraber senaryo grubuna katılıyor. Çoban Yıldızı dizisi hikayesi itibari ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek bir konuya sahip. Üstelik henüz çok yeni bir dizi sayılıyor olsa da şimdiden reytinglerde oldukça başarılı sonuçlar aldığını ve Fox Tv ekranlarında yerini sabitlediğini de söylemek mümkün.
Sevilen dizi Çoban Yıldızı sürükleyen hikayesi ve çok güçlü oyuncu ekibi ile Perşembe akşamları Fox Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.