Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Daha Önce de Gizlemişti! Yalanladığı Bir Aşkla Gündemde Olan Serenay Sarıkaya’nın Aşk Defterini İnceledik

Daha Önce de Gizlemişti! Yalanladığı Bir Aşkla Gündemde Olan Serenay Sarıkaya’nın Aşk Defterini İnceledik

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, inkar ettiği bir aşk haberiyle gündemden düşmüyor. Ama onun tarzı bu, yaşadığı neredeyse tüm ilişkileri yalanladı!

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, oyunculuğa adım attığı günden beri çok dikkat çeken ve kısa zamanda önemli işler başaran biri. Ünlü oyuncu, 2013’te başlayan “Medcezir” ve ilk dijital dizilerimizden “Fi” ile rakiplerinden bambaşka bir noktaya taşımıştı. Ama çalkantılı aşk hayatı, daha önce de olduğu gibi, kariyerini baltalamaya başladı. Ülkenin en popüler oyuncularından biriyken, Cem Yılmaz’la yaşadığı ve çok eleştirilen aşk hariç bir konuyla anılmamaya başladı. Şimdi de, inkar ettiği bir başka aşk haberiyle gündemde. Ama aşk geçmişine baktığımızda bu inkarların bir türlü bitmediğini görüyoruz! Gelin, ünlü oyuncunun aşk defterine bir göz atalım.

Oktay Kaynarca!

Oktay Kaynarca Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya’nın ilk kez dikkat çektiği “Adanalı” dizisindeki “Adanalı” ve babası ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’ydı. O dönem ikilinin aşk yaşadığı ve Oktay Kaynarca’nın ihaneti yüzünden ayrıldığı konuşulsa da, bu konu hiç yokmuş gibi davrandılar!

Tolgahan Sayışman!

Serenay Sarıkaya Tolgahan Sayışman

İki oyuncu “Lale Devri” dizisinde birlikte oynasa da, aslında diziden önce aşk yaşamaya başladılar. Ama uzun süre gizlendikleri için herkes bu aşkın dizide başladığını sanıyor! 2009’da başlayan ilişki için Serenay Sarıkaya, “Tolgahan’ı yıllar önceden kafama takmıştım. ‘Eğer bu camiadan biriyle birlikte olacaksam bu Tolghan olmalı’ diyordum. Haberlerini yakından takip ediyordum. Bir gün arkadaşıma ‘Tolgahan’la tanıştırır mısın?’ dedim. Tolgahan ciddi anlamda ilk ilişkim. Kendimi aştım, sınırlarımı zorluyorum” dedi. Tolgahan Sayışman da “Hayatımın kızını buldum” dedi. Ama bu ilişki kimilerine göre Murat Süğlün, kimilerine göre de Selen Soyder yüzünden bitti.

Murat Süğlün!

Murat Süğlün

Antalya’da büyüyen Serenay Sarıkaya’nın daha İstanbul’a gelmeden başlayan bir ilişkisi bu. Aralarında da 20 yaş fark var! Antalya’nın önemli iş insanlarından biri olan Murat Süğlün ile Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi, uzun süre bir dargın bir barışık devam etmiş. Ancak 2013’ün kasım ayına kadar bu ilişki bilinmiyordu. İkili görüntülenince de kıyamet koptu çünkü Murat Süğlün evliydi! Serenay Sarıkaya’nın bu skandaldan sonra yapımcıdan uyarı aldığı ve sevgilisi tarafından da suçlandığı konuşuldu. İddiaya göre, Murat Süğlün ona “İlişkiyi basına sen sızdırdın” demişti. Özel hayatı ve kariyeri bu haberle fena sallanan oyuncu, teselliyi dizideki partneri Çağatay Ulusoy’da buldu.

Çağatay Ulusoy!

Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy

“Medcezir”de birlikte oynayan ikili, o dönem özel hayatlarındaki çalkantılı süreci birlikte atlattı. Serenay Sarıkaya, o dönem aşkı değilse de ayrıldıklarını yalanlamıştı! İkilinin ayrılığı için Kerem Bürsin ihaneti başta olmak üzere pek çok iddia ortaya atıldı. Kesin olan tek şey, medeni bir şekilde ayrıldıkları!

Muzaffer Yıldırım!

Serenay Sarıkaya Muzaffer Yıldırım

Serenay Sarıkaya’nın Çağatay Ulusoy’la ayrıldıktan sonra eski aşkı Muzaffer Yıldırım’a döndüğü konuşuldu. Ancak ünlü oyuncu Mars Sinema Grubu’nun sahibi Muzaffer Yıldırım’la hiçbir zaman aşk yaşamadığını söyledi.

Kerem Bürsin!

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin

Ünlü oyuncunun en istikrarlı ilişkisi bir reklam filminde tanıştığı Kerem Bürsin’le yaşadığı aşktı. İki oyuncu neredeyse beş sene boyunca büyük aşk yaşadı ve evliliğin kıyısından döndü. İddiaya göre, ayrılığın nedeni Serenay Sarıkaya’nın evlilik sözleşmesi istemesiydi. O dönem, ayrılık iddialarını ve evlilik sözleşmesi krizini de yalanladılar. Ancak kısa süre sonra da ayrıldıklarını duyurdular.

Cem Yılmaz!

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, bu ilişkinin bittiğini değil başladığını yalanladı. İkilinin birlikte anılmaya başladığı dönemde, Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ilişkisi sürüyordu. İhanet iddialarını da birlikte çektikleri videoyla yalanladılar. Bu paylaşımı Serenay Sarıkaya da beğendi! Ama kısa süre sonra gerçek ortaya çıktı. Defne Samyeli de aldatıldığını ima edince, Serenay Sarıkaya eleştiri yağmuruna tutuldu. İlişki de uzun ömürlü olamadı.

Haldun Demirhisar!

Serenay Sarıkaya story

Ünlü oyuncunun şimdi de iş insanı Haldun Demirhisar ile birlikte olduğu iddia ediliyor. İkilinin teknede görüntülenmesi bu iddiayı güçlendirse de, Serenay Sarıkaya jet hızıyla yalanladı. Bakalım, ilerleyen günlerde neler olacak?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.