Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dayan Yüreğim 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Şubat Cuma

Dayan Yüreğim 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Şubat Cuma

Dayan Yüreğim Son Bölümde Neler Oldu?

Dayan Yüreğim 2.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Kocası Tahir kendisini boğmaya kalkınca kendisini savunmaya çalışan Elvan, Tahir’i öldürmüş ve hapse girmiştir. Elvan, herkes tarafından katil damgası yemiştir. En başta da kızı Sevay onu suçluyordur. Elvan çocukları için yaşamak zorundadır. Kendisine hapishanede gelen yardım ise hiç beklemediği birinden gelecektir. Daha önce kendi kızını kurtaran Elvan’a minnet besleyen Avukat Fuat, Elvan’ı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Babası mezarda annesi ise hapiste olan Selim ise hastanede yaşam mücadelesi vermektedir. Doktorlar ise Selim’in felç olduğunu ve artık bakıma muhtaç yaşayacağını söyler. Selim taburcu olmak üzeredir ancak kimse Selim’i almak istemiyordur. Ailede “Selim’e kim bakacak?” kavgası çıkarken Elvan çocuklarından uzakta hapistedir.

Dayan Yüreğim 3.Bölüm Özeti

Dayan Yüreğim 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Elvan, hapisten çıkar çıkmaz Selim’i görmeye gitmiştir. Sıradaki durağı kızı Seray’ın yaşadığı Remzi’nin evidir. Fakat kimse kolay kolay Elvan’a kucak açmayacaktır. Elvan en büyük darbeyi ise kızı Sevay’dan alacaktır. Elvan komşusu Asiye’den yardım ister ancak burada da barınamaz.  Elvan, Selim’in vücudundaki yaraları fark ettiğinde dehşete kapılır. Avukat Fuat ise Elvan’a destek olmaya çalışır ama Suzan çoktan aralarında bir şey olduğunun dedikodusunu yapmıştır.

Seray ise amcasının evinde sığıntı muamelesi görmektedir. İşten de çıkartılınca her şey birbirine karışır. Atıf ise bu durumu hakkaniyetli bulmaz ve duruma müdahale eder. Ancak Atıf ve Seray geçmişleri hakkında bilgi sahibi değildir.

Dayan Yüreğim 3.Bölüm 2.Fragmanı


Dayan Yüreğim yeni bölümleriyle her cuma Fox TV’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.