Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Mart Cuma

Dayan Yüreğim

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Mart Cuma

Dayan Yüreğim Son Bölümde Neler Oldu?

Dayan Yüreğim 5.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Elvan, kayınbiraderi Remzi’nin bıçaklı saldırısından kıl payı kurtulmuştur. Elvan, oğlu Selim’i almak istiyordur. Bunun için Remzi’nin evine gider. Ama Remzi, Selim’i vermemek için direnecektir. Tartışma karakolda bitmiştir. Remzi’nin geleceği ise Elvan’ın vereceği karara bağlıdır.

Fuat ise karısı Aysun’la olan mutsuz evliliğini daha fazla sürdürmek istemez ve boşanmaya karar verir. Fuat bir yandan kendi hayatındaki problemlerle uğraşıyordur diğer yandan ise Elvan’a destek olmaya çalışıyordur. Ancak Elvan, Fuat’ın iyi niyetli de olsa kendisine söylediği yalanı öğrenince yardım etmesi çok zor olacaktır.

Seray ise kardeşinin sakat kalmasına neden olan kişi olduğunu bilmeden Atıf’a aşık olur. Atıf’ın anne ve babası İnci ve Ekrem ise Atıf’a belli etmeden bu ilişkiyi sonlandırmak isterler. Ancak onlar konuşurken Atıf’ın onları dinlediğinden habersizdir. Seray’ın kuzeni Rıfat’ın gözü de Seray’ın üzerindedir.

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Özeti

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayınlandı! Seray’ı takip eden kuzeni Rıfat kalede Atıf’la karşılaşmıştır. Seray’ın yengesi Suzan ise ortalığı karıştırmaya başlamıştır. Seray ile evlenmek isteyen Ali’ye giderek Seray’ın başkasıyla görüştüğünü söyleyen Suzan her şeyi birbirine karıştırır. Ali kapılarına dayanır ve büyük bir rezalet çıkartır. Seray ise Remzi’ye her şeyi anlatmak zorunda kalır.

Seray’ın ilişkisi açığa çıkmıştır. Bu nedenle Remzi onu eve kapatır. Rıfat ise Atıf’la kozlarını paylaşmak için buluşur. Seray bu buluşmayı öğrenir öğrenmez buluşma yerine gelir ancak burada büyük bir şok yaşayacaktır.

Fuat’ın annesine yardım etmek için evine gelen Elvan burada Fuat’ın kızı Nazlı ile karşılaşır. Nazlı Elvan’ı hatırlamıştır. Fuat’ın boşanmak istemesiyle aklına başka kadın şüphesini getiren Aysun’a ise Nazlı o kadının Elvan olduğunu söyler.

Dayan Yüreğim 6.Bölüm 2.Fragmanı

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Galerisi

Dayan Yüreğim yeni bölümleriyle her cuma Fox TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dayan Yüreğim

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top