Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin 2017 yaz sezonu dizilerinden bir tanesi de 25 Film tarafından hazırlanan Deli Gönül dizisi olacak. Deli Gönül dizisinin cast çalışmaları halen daha devam ediyor ancak dizinin başrol oyuncuları şimdiden belirlenmiş durumda. Deli Gönül dizisinin başrolünde Birce Akalay, Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış rol alacak.

Deli Gönül dizisinin yönetmen koltuğunda ise Anlat İstanbul ve Kavşak filmleriyle tanıdığımız ünlü ve başarılı yönetmen Selim Demirdelen oturacak. Dizinin senaryosu ise Alican Yaraş’a ait.

Dizinin başrol oyuncularından Murat Ünalmış ile Birce Akalay aslında bu diziye bomba bir haber ile geldiler. Çünkü ikili daha önce Yer Gök Aşk dizisinde tanışmış ve evlenmişlerdi. Sonrasında boşanan ikiliden Birce Akalay, daha sonrasında Sarp Levendoğlu ile bir evlilik yapmıştı ancak bu evlilik de boşanma ile sonuçlanmıştı. Şimdi bu yeni dizi Birce Akalay ve Murat Ünalmış’ın hayranları için oldukça önemli bir haber olacak.

Deli Gönül Konusu

Deli Gönül dizisinde her şeyini kaybetmese de içindeki öğretme ve eğitim aşkını kaybetmemiş olan bir öğretmenin zorluklarla dolu hayatı anlatılacak.

Deli Gönül Oyuncuları

Murat Ünalmış

1981 yılında Kayseri’de doğmuş olan Murat Ünalmış şuan 36 yaşında. Önceleri basketbolcu olan ünlü oyuncu aslında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Üniversite sonrasında oyunculuk için Akademi İstanbul’da eğitim alan oyuncu ilk olarak Kurşun Yarası dizisinde rol aldı. Ardından Yer Gök Aşk dizisiyle kendisini bir hayli sevdiren oyuncu son olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisinde oynadı.

Tuvana Türkay

1990 yılında İstanbul’da doğmuş olan Tuvana Türkay şuan 27 yaşında. Beykent Üniversitesi’nde  Radyo Televizyon Sinema eğitimi almış olan oyuncu ilk olarak Ayrılık dizisinde sonrasında da Yer Gök Aşk dizisinde rol aldı. Bunun yanı sıra Tuvana Türkay, Kara Para Aşk dizisinde sergilediği performans ile de bir hayli beğeni toplamıştı.

Birce Akalay

1984 yılında İstanbul’da doğmuş olan Birce Akalay şuan 33 yaşında. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı ve sevilen oyuncu, aynı zamanda 2004 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında da 3. olmuştu. İlk olarak ekranlara spor spikerliği ile başlayan oyuncu sonrasında Yer Gök Aşk, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli ve Hayat Bazen Tatlıdır dizileri ile bir hayli beğeni topladı.

Vildan Atasever

1981 yılında İstanbul’da doğmuş olan Vildan Atasever şuan 36 yaşında. Oyuncu ilk olarak Azize adlı dizideki Müge karakteri ile tanındı. Ardından oynadığı Kadın İsterse, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Yaz’ın Öyküsü dizileriyle de bir hayli beğeni topladı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.