Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dikkat Hazal Kaya Çıkabilir! Hazal Kaya Yakın Dostları Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ı Hiç Yalnız Bırakmıyor

26.04.2021
Dikkat Hazal Kaya Çıkabilir! Hazal Kaya Yakın Dostları Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ı Hiç Yalnız Bırakmıyor

Ünlüler camiasının en sevilen çiftlerinden Hazal Kaya-Ali Atay ve Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci, hayatlarının her anını paylaşıyor. Bugün de Bülent Şakrak ve Hazal Kaya’dan “Bizim aile” fotoğrafı geldi!

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, çocukları Melisa ve Okan Ali’yle beraber yorucu ama mutlu bir hayat yaşıyor. Melisa’nın serebral palsili olmasından ötürü ailesinin ekstra masraflar yüklenmesi gerekebiliyor. Neyse ki, Melisa o kadar savaşçı ve mutlu bir çocuk ki, hiçbir çabayı boşa çıkarmıyor! Mutlu aileye zorlu yolculuklarındaki en büyük destek de Ali Atay ve Hazal Kaya çiftinden geliyor.

Ceyda Düvenci’yle “Maral” dizisinde arkadaş olan Hazal Kaya, eş durumundan tanıştığı Bülent Şakrak’la da çok iyi anlaştı. Ali Atay’la evlenip Fikret Ali’yi doğurduktan sonra da bu aileye komşu oldu! Hal böyle olunca, sıkı dostların arkadaşlık bağları daha da güçlendi. Çocuklarını beraber büyütmeye başlayan ailelerin hayatlarına zaman zaman başkaları da ekleniyor.

Mesela Bülent Şakrak’ın yeğeni ve Ali Atay’ın kankası Erkan Kolçak Köstendil, bu isimlerden en ünlüsü! Ama çekirdek kadro yıllardır aynı, Ali Atay-Hazal Kaya, Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak.

“Öyle bir aileyiz”

Malum, Ceyda Düvenci bir süredir “Prens” adlı ilginç bir projenin setinde. Gece gündüz çalışan oyuncunun en büyük destekçisi yine kocaman ailesi! Ünlü oyuncu, sette moral bulmak için yine ailesine sığınıp Hazal Kaya ve Zeynep Bastık’ın çok konuşulan düetini dinlemiş. Sonra da eşi Bülent Şakrak’ı aramış ki, ne görsün!

Hazal Kaya Bülent Şakrak Ceyda Düvenci

Eşinin yanında az önce şarkısını dinlediği Hazal Kaya’yı da görünce affetmeyip Instagram’a atmış tabii ki. Hazal Kaya da “Bizde kalpler kalplere hep karşıdır ama öyle bir aileyiz” diyerek bu jesti karşılıksız bırakmamış. Şöhret bile dağıtamadıysa bu kocaman aileyi hiçbir şey dağıtamaz herhalde. Hep böyle mutlu olun!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.