Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 65.Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 65.Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 64.bölümüyle bu akşam yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Kayılar, sıkıntıyla geçen bir dönem atlatmışlardır. Kilim ticareti yaparak geçinen Kayılar, sonunda rahat bir nefes alır. Ancak bu durum uzun sürmez. Kilimleri taşıyan kervanın baskına uğramasıyla yeniden zor bir sürece girerler. Ertuğrul Bey için de zor bir süreç başlamıştır. Obaya huzuru zor da olsa sağlayan Ertuğrul Bey, bir yanda ekonomik sıkıntılar diğer yanda şehit olan Alplerin üzüntüsü derken çıkmaza girmiştir.

Ural Bey ise hırsına kurban olmuş,yaptığı büyük baskın sonucu bir risk almıştır. Kendisine yöneltilen suçlamalardan kurtulmak için çabalamaya başlamıştır. Simon ise eline geçen fırsatı değerlendirmiş, dengeleri değiştirme fırsatı bulmuştur.

Aliyar ise obaya hızlı bir giriş yapmış, bir anda kendisini bir ateş çemberinin içinde bulmuştur. Gördüklerini saklamakta zorlanan Aliyar, adalet ve merhamet duygusuyla gerçekler arasında sıkışmış, ne yapacağını bilememektedir. Aliyar’ın alacağı kararlar ve Candar Bey’in Ertuğrul Bey’e sunduğu teklif obanın kaderini değiştirecektir.

Diriliş Ertuğrul’un 65.bölümünde ise Candar Bey ve Ertuğrul Bey iş birliğine giriyor. Ancak bu durumdan Ural Bey çok memnun olmuyor. Sultan Alaaddin’in casusunun öğrenilmeye çalışıldığı yeni bölümde Ertuğrul Bey’den şüpheleniliyor.

Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.