Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 70.Bölüm Fragmanı – 21 Aralık Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 70.Bölüm Fragmanı – 21 Aralık Çarşamba

Simon planlarını Ertuğrul üzerinden gerçekleştirmiştir. Turgut’un sadakatini kullanmış, Ertuğrul’u gönderdiği zehirli mektup ise hedefini bulmuştur. Ertuğrul, zehrin etkisiyle kontrolden çıkar. İki obanında önünde yaşanan olay herkesi şaşırtır ve korkutur. Zehirlenen Ertuğrul, çevresindekilere zarar vermeye başlamıştır. Çevresindekilere zarar veren Ertuğrul ölecek midir?

Turgut Alp’in Ertuğrul için çalıştığını fark eden tapınakçılar Ertuğrul’u zehirlemeyi başarır. Bu olay sonunda ise Turgut iki taraf için de hain olarak bilinir. Ertuğrul Bey’in ölüm haberi ise hızla Kayı obasında yayılır. Kayı obası beysiz kaldığını düşünür. Dündar ise Ertuğrul’un intikamını almak için tapınakçılardan ve Turgut Alp’in üzerine gitmeye karar verir.

Kontrolden çıkarak Ural’a saldıran Ertuğrul’un bu hali ise Çavdar otağını şaşkına uğratır. Ertuğrul’a Aslıhan ile evlilik meselesini söyleyecekken böyle bir olay yaşayan Candar Bey, bu konuyu konuşmayı bir süre erteler. Toktamış’ın ölümü ile Ertuğrul’un zehirlenmesi benzerlik ise Çavdar otağının dikkatini çeker. Ural, son yaptığı bu olaydan da sıyrılabilecek midir? Simon ise planı işlediği için çok sevinçlidir. Artık kartlar açıktır. Kayılar intikam yeminin gerçekleştirmek için harekete geçer. Kimin gücü kime yeterse mantığıyla hareket edilecektir.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle çarşamba akşamları TRT 1’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.