Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Dizi Fragmanları

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Yaşandı?

Diriliş Ertuğrul 70.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Suikastten sağ kurtulan Ertuğrul ve alpleri için şimdi intikam vaktidir. Hanlı Pazar’ı ele geçirmek ve Simon’dan intikam almak için fırsat kolluyordur. Simon ise Turgut’tan ve tüm kayı boyundan Maria’nın intikamını almaya çalışacaktır.

Halime, Ertuğrul’un sırrını korurken Hayme Ana’nın gözyaşlarıyla çok zorlanır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında kalır. Kayı boyu ise öldü sanıp yasını tuttukları Ertuğrul’u karşılarında görünce büyük bir sevinç yaşarlar.

Sadece Kayı obası değil Çavdar Obası da Ertuğrul’un yasını tutuyordur. Kayı boyunun yas tuttuğunu bilen Ural ise bir strateji peşindedir. Aliyar ise Toktamış ve Ertuğrul zehirlenmesinin benzerliğini araştırmaya devam ediyordur.

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm Özeti

Civardaki tehlikelerle birlikte mücadele etmek için Candar Bey, Ertuğrul Bey ile kızını evlendirmek istemiştir. Ertuğrul Bey beklemediği bir teklifle karşı karşıyadır. Candar Bey ve Halime arasında kalmıştır. Bir tarafta obasının geleceğini düşünürken diğer tarafta canından çok sevdiği Halimesi arasında kalmıştır.

Ertuğrul Bey, pazarın hakimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları da güçlendirmek ister. Bir toy düzenler. Sadettin Köpek ise toy meclisine davetsiz gelerek yeni sorunlar oluşturacaktır. Ertuğrul Bey siyasi bir gerilimin ortasındadır ve beklemediği bir hamleyle zor duruma düşmüştür.

Ural ise sinsi planlarına ara vermeksizin devam ediyordur. Batuhan’ın getireceği haberle de şaşkına döner. Ural, Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağı kurmuştur. Ural’a göre bu tuzak hem altını hem pazarı ona kazandıracaktır.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle çarşamba akşamları TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top