Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm 2.Fragmanı Yayında! Ural sinsi planlarına Ertuğrul’un madenine Karakoncolos’u saldırtarak devam etmiştir. Son anda Haçaturyan’ı kurtaran Ertuğrul ise Ural’ın planından haberdardır. Bir tutum geliştirmek ve Ural’a karşılık vermek zorundadır.

Ertuğrul Bey Hanlı Pazar’ı fethettikten sonra pazarın ticaretini Müslümanca yürütmeye başlar. Etraftaki şer ocakları ise Ertuğrul’un Müslümanca yaptığı ticaretten rahatsız olur. Şer ocakları sinsi planlarıyla Ertuğrul’un kurduğu yapıyı kırmak için uğraşacaktır. Eşkıyaların hamlelerini bir bir bertaraf eden Ertuğrul Karacahisar’dan gelen haberle bir hamlede bulunacaktır. Sultan Alaaddin’in civardaki sulhu sağlamak için görev verdiği Ertuğrul içinde bulunduğu zorluktan kurtulmak için bir strateji uygulayacaktır.

Evlilik teklifi reddedildikten sonra onuru kırılan Aslıhan’ın Ertuğrul’a olan aşkı da kine dönüşmüştür. Çolpan onun bu halini fırsata çevirmeye çalışır. Bu durum iki oba kadınlarının çalıştığı kilimhanede işleri zorlaştıracaktır.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı TRT 1’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.