Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul 72.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Ural, Ertuğrul’un madenine baskın düzenletmiştir. Ertuğrul ise son anda Haçaturyan’ı kurtarmıştır. Her şeyin Ural’ın sinsi planlarının ürünü olduğunu biliyordur. Peki Ural’ı alt etmek için nasıl bir yol izleyecektir?

Hanlı Pazar’a sahip olan Ertuğrul ise pazar ticaretini Müslümanca bir yolla sürdürmektedir. Ancak etraftaki şer ocakları Ertuğrul’un bu yönetiminden memnun değildir. Sinsi planlarıyla Ertuğrul’u alt etmeye çalışırlar. Karacahisar’dan gelen haberle yeni bir hamlede bulunması gereken Ertuğrul izleyeceği yol merak ediliyordur. Sultan Alaaddin’in civardaki sulhu sağlamakla görevlendirdiği Ertuğrul yeni bir strateji geliştirmelidir.

Aslıhan’ın Ertuğrul’a olan aşkı ise kine dönüşmüştür. Çolpan ise bu durumdan yararlanmak için fırsat bekliyordur.

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Özeti

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey büyük bir oyunun içerisine düşmüştür. Alpleri ise kalede mahsur kalmıştır. Düştükleri tuzağın ise farkında değillerdir. Sultanın sulhu tesis etmek için görevlendirdiği Ertuğrul şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Bu durumu öğrenen Candar,Köpek ve Ural ise bir plan yapmak zorundadır.

Ertuğrul Bey, sultana kılıcını kullanmamaktadır ve her türlü belayı zekasıyla def etmektedir. Ancak düşman saldırıları da artmaktadır. Yeni bir stratejiye ihtiyacı vardır.

Candar Bey’in misafiri olan Sadettin Köpek ise Aslıhan’dan gittikçe etkilenmektedir. Ural ise bu durumdan çıkar sağlama peşindedir.

Aşka susamış olan Bamsı ise gönlünü Helena’ya kaptırır. Helena ise Bamsı’yı kervanlarına saldıran kişi olarak bilmektedir. Peki Helena gerçeği öğrenebilecek midir?

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Galerisi

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş Ertuğrul

To Top