Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 1 Şubat Çarşamba

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 1 Şubat Çarşamba

Diriliş Ertuğrul Son Bölümden Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul 74.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Ertuğrul Bey, türlü oyunlara karşı göğüs germiş, kurulan tuzağı tersine çevirmiştir. Nihayet tekfurun kızını kaleden kurtaran Ertuğrul Bey ve alpleri Tekfur’la dostluk ilişkisi kurmuştur. Ancak Vasilius hain emelleriyle hareket edecek bu oyunu bozmak isteyecektir. Şimdiki planı ise Tekfur’u öldürmek ve Ertuğrul’u zor durumda bırakmak olacaktır. Türklerle Bizans arasında ise savaş başlatacaktır. Peki Vasilius başarılı olacak mıdır?

Aslıhan’la ilgilenen Sadettin Köpek ise Candar Bey’den Aslıhan’ı istemiştir. Babasına mutlak itaat sözü veren Aslıhan ise bu evliliği istemiyordur ancak yardım isteyecek kimsesi yoktur. Peki Aliyar’ın tutumu ne olacaktır?

Daha önce Toktamış Bey’i Çolpan’ın planıyla öldüren Aybüke, Kutluca tarafından sorguya çekilmiştir. Çolpan ise bu tehlikeli durumdan kurtulmak için Aybüke’yi acımadan öldürmüştür. Çavdar obasındaki kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır içinde olacaktır?

Diriliş Ertuğrul 75.Bölüm Özeti

Diriliş Ertuğrul 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayınlandı! Vasilius’un planı işlemiştir. Tekfur’u öldürterek  Lazkaris’i Çavdar obasına göndermiştir. Ural ve Ertuğrul’un konuşturmasından sonra suçu Lazkaris, Ural’ın üzerine atmıştır. Aliyar bu itiraf karşısında irkilmiştir. Ertuğrul’un yanında yer alacak mıdır?

Ural Tekfur cinayetiyle alakası olmadığı halde bu suçlamadan kurtulabilecek midir? Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Aslıhan, Candar, Kutluca ve Çolpan’ın tutumu ne olacaktır?

Saadettin Köpek ise sonunda Aslıhan’a evlenme teklifini kabul ettirmiştir. Ancak Lazkaris’in itirafı tüm obayı karıştıracaktır. Ural tarafından sürekli Aslıhan ile evlendirmekle oyalanan Batuhan bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, Aslıhan ile evlenebilecek midir?

Diriliş Ertuğrul 75.Bölüm Galerisi

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş Ertuğrul

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top