Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Şubat Çarşamba

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Şubat Çarşamba

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul 75.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a atan Vasilius’un planı adım adım ilerlemiştir. Lazkaris’in Çavdar obasına göndererek hain emellerinde büyük bir başarı elde etmiştir. Lazkaris ise Ertuğrul ve Aliyar’ın konuşturması sonunda cinayeti Ural’ın üstüne atmıştır. Aliyar ise bu itirafı duyduğunda irkilmiştir. Şimdi taraf seçme zamanıdır.

Ural’ın Tekfur cinayetiyle bir ilgisi yoktur ve büyük bir tehlikenin içerisindedir. Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca’nın da bir tarafı seçmesi gereklidir. Aslıhan’la evlenmek isteyen Saadettin Köpek ise sonunda istediği cevabı duymuştur. Aslıhan ile evlenecektir. Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracaktır. Batuhan, Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evleneceği vaadiyle avutulmuştur. Köpek ise bunlardan habersizdir.

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm Özeti

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Vasilius’un emriyle Lazkaris Çavdar obasına girmiştir. Ertuğrul’un alplarına ise bilerek yakalanmıştır. Tekfur’u öldürenin Ural olduğunu söyleyen Lazkaris Ural’ı büyük bir tehlikenin içerisine sokmuştur. Ertuğrul ise Aslıhan ve Köpek’in nikah gününde Aliyar’dan destek istemiştir. Aliyar ise herkese karşı durarak Ertuğrul’a destek olmuş obası tarafından hain kabul edilmiştir.Kadının hükmüyle Ural’ın idam edilmesine karar verilmiştir. Saadettin Köpek ve Vasilius ise isteseler de buna engel olamamıştır. Candar Bey de bu kararla fenalaşmıştır. Çavdar obasının iki beyi ölümle yüzyüzedir. Ural kurtulacak mıdır? Candar Bey sağlığına kavuşup oğlunu kurtarabilecek midir? Aslıhan’ın Köpek’le olan nikahı gerçekleşecek midir? Helena’ya her geçen gün bağlanan Bamsı ise ne ile karşılaşacaktır.

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm Galerisi

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş Ertuğrul

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top