Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul 78.bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Ural’ı kurtarabilmek için Saadettin Köpek ve Vasilius büyük bir oyun oynamıştır. Kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul’un oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yaparak evladını kıyan ve alplarını öldüren Ural’ı sulh amacıyla serbest bırakmıştır. Ertuğrul ileriye yönelik kararlarını gerçekleştirmek için bu kararı almak zorunda kalmıştır. Aliyar, Çavdar obasının beyi olmuştur. Onun bey olmasıyla iki obaya da huzur gelecektir. Ural’ın bey olması için iki adamını gözünü kırpmadan harcayan Vasilius’un yeni hedefi ne olacaktır? Saadettin Köpek nasıl bir yöntem çizecektir?

Aslıhan ise Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Ural’ın kirli işlerindeki en sadık adamı olan Batuhan tüm gerçekleri Aslıhan’a anlatmıştır. Aliyar’a karşı duran Aslıhan, Batuhan’dan duyduklarıyla neye uğradığını şaşırmıştır. Batuhan’ın Aslıhan’ı kaçırmasıyla Saadettin ne yapacaktır?

Helena ise büyük bir çıkmaza girmiştir. Vasilius’un gittikçe artan duygusal yönelimleri karşısında kalede sıkışıp kalmıştır. İçinde bulunduğu çıkmazdan nasıl çıkacaktır?

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm Özeti

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Batuhan, Vasilius’un da desteğini alarak Aliyar ve Ural’a büyük bir tuzak kurmuştur. Ancak Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Aliyar’ın ağır yaralanması ise engellenememiştir. Aliyar’ın haberi Çavdar obasında ve Kayı obasında üzüntüye neden olur. Ural ise Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilecek iki oba arasındaki birliği bozmaya çalışacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek Ural’ın bu hareketine karşı ne cevap verecektir? Aslıhan ise Batuhan’ın onu kaçırdığı mağaradadır. Yerine bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Bamsı ise kalede kavga çıkardığı için zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biriyle kalıyordur. Onun orada olduğunu bile Haçaturyan ve Dumrul ise bir şey yapamamaktadır. Bamsı’yı zindandan çıktıktan sonra da büyük bir tehlike beklemektedir.

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm Galerisi

 

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş Ertuğrul

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top