Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 82.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 29 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 82.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 29 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 81.Bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Vasilius, Aslıhan’ı verip Hanlı Pazar’ı ele geçirmeye çalışırken Ertuğrul’un gazabına uğramıştır. Ancak kendisini garantiye almıştır. Bamsı’yı kaçıran Teo, Vasilius’un kurtuluş biletidir. Kurtulan Vasilius’un tuzakları ise bitmemiştir. Üç Türkmen betini öldürmüştür. Ertuğrul ise bunun bedelini üç komutanını öldürüp Karacahisar kalesine asarak ödetmiştir. Görevi başarıyla tamamlayan Kutluca, Turgut ve Samsa kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır.  Kutluca, Turgut ve Samsa kaleden kurtulabilecek midir? Vasilius ise nefret doludur. Ertuğrul’dan komutanlarının intikamını almak istiyordur.

Dündar ise imkansız bir aşk yaşıyordur. Her daim Ural’ın yanında olan Acar Bey’in kızı Günyeli’ye aşıktır. Durumunu anlattığı Halime ise ona bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer Ertuğrul bu durumu öğrenirse bu ilişkiye izin vermeyecektir. Peki Dündar aşkının peşinden mi gidecektir yoksa obası için bu aşktan vaz mı geçecektir?

Diriliş Ertuğrul 82.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Ertuğrul, Vasilius’u büyük bir bozguna uğratmıştır. Alpları ve Çavdar obasıyla düzenlediği baskın Vasilius’a ummadığı bir darbe vermiştir. Üstelik Ural’ın hainini bulmaya da çok yaklaşmıştır. Ural ve Vasilius için çember daralmaktadır.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.