Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 84. Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 84. Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

TRT’nin reyting rekorları kıran ve büyük bir beğeniyle izlenen efsane dizisi Diriliş Ertuğrul yine nefesleri kesen 83. bölümüyle ekranlara geldi. 83. bölümün hemen ardından Diriliş Ertuğrul dizisinin 84. bölüm fragmanı da izleyenler ile buluştu.

Her bölümüyle milyonları ekranları başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin 83. bölümünden sonra merakla beklenen 84. bölümü ile ilgili fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin 84. bölüm fragmanı nefes kesici detaylara sahip.

Doğan Alp’in şehit düşmesinden sonra yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’in intikam almaya yemin ettiği görülüyor. Hatta Diriliş Ertuğrul dizisi 84. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey, şehidin kanı henüz kurumadan intikamın alınacağını dile getiriyor. Benzer şekilde dizinin yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’in Karacahisar Kalesi’ne girdiği de ekranlara geldi. Bu önemli ipuçlarının ardından dizinin takipçileri büyük bir merak ve heyecanla dizinin yeni bölümünü beklemeye başladı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü olan 84. bölümünü 12 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 83. Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin bir önceki bölümünde Ertuğrul Bey, Vasilius’a bir tuzak kurmuş ve Teo’yu esir almıştı. Hatta Vasilius Ural’ın kışkırtmaları yüzünden neredeyse sevdiği kadın olan Helena’yı öldürecekti. Kendisinin tuzağa düşmesine neden olan Ural’a çok sinirlenen Vasilius ona saldırmıştı.

Öte yandan Dündar Bey ile Günyeli ilişkisi de tüm hızıyla devam ediyordu ancak bu ilişki perde arkasında çok daha korkutucu bir hal almaya başlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.