Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisinin nefes kesen 85. bölümünün ardından herkes dizinin yeni bölümünü bir an önce izlemek için sabırsızlanmaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisinin 86. bölüm fragmanı izleyiciler ile buluştu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 26 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanması gereken 86. bölümü ile 3 Mayıs Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak!

Diriliş Ertuğrul 85. Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin son yayınlanan bölümünde Vasilius ile Ural yeni bir hain plan daha yapmış ve Doğan ile Dündar Bey’i Konya yolu taraflarında tuzağa düşürmüştü. Tuzakta Doğan öldürülmüş Dündar Bey ise rehin alınmıştı. Bu kötü haber obada büyük bir yankı uyandırmıştı. Bunun üzerine Ertuğrul Bey de büyük bir intikam yemini etmiş de Aliyar ve alpları ile beraber yola çıkmıştı. İlk olarak Nikea ‘dan gelen birliği basmışlar, sonrasında da Karacahisar’da büyük bir cenge girmişlerdi.

Öte yandan Vasilius imparatorun davetiyle Nikea’ya doğru Helena ile harekete geçmişti. Helena yola çıkmadan hemen önce bununla ilgili Dumrul’u bilgilendirmiş o da haberi Ertuğrul’a iletmişti. Ertuğrul Bey ile Helena’yı kurtarmak üzere Bamsı’yı görevlendirmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.