Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Neden Yayınlanmadı – 26 Nisan Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Neden Yayınlanmadı – 26 Nisan Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisinin takipçilerine dizi tarafından kötü bir haber geldi. Diriliş Ertuğrul dizisinin 26 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanması gereken 86. bölümü maalesef 3 Mayıs Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicilerinin karşısında olacak.

Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul dizisinde aksiyon sahneleri de her geçen gün biraz daha artıyor. Böylece dizi seyirciler tarafından çok daha fazla bir şekilde izlenmeye başlıyor. Ancak ortaya bu kadar iyi bir iş koymak tahmin edersiniz ki hiç de kolay değil. Dizinin zaman zaman bu tip gecikmeler yaşaması da o yoğun tempoda işlerin yetişmemesinden kaynaklanıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 1 hafta yayına ara vermek durumunda kalması ile ilgili resmi açıklama da dizinin resmi instagram hesabından yapıldı. Yetkililer bu ara verme durumunun dizinin kalitesinden ödün vermemesi amacı ile yapıldığını belirtti. Ancak dizinin hayranları bu haberi çok da anlayışla karşılamamış gibi görünüyor. Hayranların bazıları iyi bir dizi sunulması için gerekirse bekleyebileceklerini belirtirken bazıları da zaten 1 haftanın zor geçtiğini dile getirerek diziyi eleştiriyor. Ancak şimdiden Diriliş Ertuğrul dizisinin 86. bölümü heyecanla bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.