Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 87. Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 87. Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisinin herkesin sabırsız bir şekilde beklediği 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ertuğrul hem daha başarılı olmaları için önemli planlar yapıyor hem de hainlere yapacakları ile ilgili büyük yeminler ve tehditler ortaya koyuyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi nefesleri kesecek 87. bölümü ile 10 Mayıs Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşacak!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölümde Neler Oldu?

Üral ile Vasilius hain bir plan yaparak Konya yolu civarında Doğan’ı öldürmüştü ve Dündar Bey’i de esir almıştı. Ertuğrul Bey ise bu haberi alır almak Aliyar ve alpları ile beraber harekete geçmişti ve Karacahisar kalesinden Dündar Bey’i kurtarmıştı. Öte yandan Helena da düğüne gittiği sırada Bamsı’nın hamlesi ile kurtarılmış ve Kayı obasına getirilmişti. Vasilius ise büyük bir yıkım yaşamıştı kaleye geri döndüğünde. Helena’nın da kendi isteği ile gitmesi onu öfkeden deliye döndürmüştü. Bundan sonra Ural ve Vasilius’u durdurmak çok zor gibi görünüyordu. İkili çok kötü bir plan yapıp devreye sokmuştu. Dündar ise yaptığı hatadan dolayı bir mektup bırakarak obayı terk etmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.