Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 88. Bölüm Fragmanı – 17 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 88. Bölüm Fragmanı – 17 Mayıs Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisi herkesi heyecan içine sokacak yeni bölümü olan 88. bölümü ile yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin 88. bölüm fragmanı yayınlandı. Vasilius önemli bilgilere erişiyor. Bundan sonra Karacahisar Kalesi’ni almak ve Vasilius’u öldürmek için çok kanlı bir savaş başlıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi 17 Mayıs Çarşamba akşamı saat 19.45’te 88. bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkacak!

Diriliş Ertuğrul 87. Bölümde Neler Oldu?

Ural hainler ile işbirliği yaparak son kozu ile obasını almak için harekete geçmişti. Vasilius da ona destek vermişti. Beraber obaya giderlerken hataları sonucu Dündar bey onları görmüştü ve hemen Ertuğrul Bey’e haber vermişti. Ertuğrul Bey de alpları ve Aliyar ile beraber hem hainleri hem de Ural’ı öldürmüştü. Vasilius ise onlarla başa çıkamayacağını bildiği için hemen kaçmıştı. Aslıhan da Ilgın’dan döndükten sonra Ural’ın darbe teşebbüsü ile karşılaşmıştı. Ilgın’da olmayı istemediğini ve yurdunda kalıp yurdu için mücadele etmeyi istediğini söylemişti. Bu durum onun evlenmek istememesini de düşündürüyordu. Peki Aslıhan Saadettin Köpek ile evlenmek istemez ise buna Ertuğrul Bey ne diyecekti?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.