Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm (Fragmanı) Neden Yayınlanmadı?

Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm (Fragmanı) Neden Yayınlanmadı?

En çok izlenen tarihi dizilerden birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 89. bölüm fragmanı yayınlanmayınca herkes neden yayınlanmadığını sormaya başladı. Herkes yeni bölüm ile ilgili fragman beklerken, dizinin 89. bölüm fragmanının yayınlanmamasının nedeni hakkında beklenen açıklama ise TRT 1 yetkililerinden geldi.

Bu hafta 24 Mayıs Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında UEFA Avrupa Ligi Final maçı yayınlanacak. Bu maçın yayınlanmasından dolayı Diriliş Ertuğrul 89. bölüm yayınlanmayacak ve dizinin yeni bölümü bir sonraki hafta yayınlanacak. UEFA Avrupa Ligi Final maçı 24 Mayıs Çarşamba akşamı saat 22.05’te TRT 1 ekranlarında olacak! Kıyasıya mücadelenin söz konusu olacağı final maçındaki rakipler ise belli oldu: Hollanda’dan Ajax ve İngiltere’den Manchester United final maçını kazanmak için sahada ter dökecek.

Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

UEFA Avrupa Ligi Final maçından dolayı yayınlanmayacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 89. bölümü 31 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin 89. Bölümünün fragmanı ise UEFA Avrupa Ligi Final maçından hemen sonra TRT 1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.