Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

“Diriliş Ertuğrul” Dizisi Katar’a Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul

“Diriliş Ertuğrul” Dizisi Katar’a Gidiyor!

“Diriliş Ertuğrul” Dizisi Katar’a Gidiyor!

TRT 1’de büyük bir ilgiyle izlenen Diriliş Ertuğrul, 16 Ocak’tan itibaren artık başka bir ülkede de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tekden Film’in yapımcılığını üstlendiği Mehmet Bozdağ’ın ise hem yapımcılığını hem de senaristliğini yaptığı Diriliş Ertuğrul 3 sezondur büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin babası Ertuğrul Gazi’nin hayatını ve düşmanlarıyla verdiği mücadeleyi anlatan Diriliş Ertuğrul, 16 Ocak’tan itibaren Qatar TV’de Arapça olarak yayınlanmaya başlayacak. Katar Medya Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Abdurrahman Bin Hamad’ın sosyal medya hesabında yaptığı duyuru ile öğrenilen bilgiyle Diriliş Ertuğrul’un Katar televizyonlarında yayınlanmaya başlanacağı da kesinleşti.

TRT Genel Müdürü Şenol Göka, geçen yıl 60 civarındaki ülkenin Diriliş Ertuğrul’un kendi ülkeleriyle ilgili yayın haklarını satın almak istediğini belirtmişti.

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş Ertuğrul

To Top