Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul Hancı Simon’u Nereden Tanıyoruz?

Diriliş Ertuğrul Hancı Simon’u Nereden Tanıyoruz?

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul ekibine dahil olan Lebib Gökhan, kurnaz, zeki ve tehlikeli Hancı Simon karakterini canlandırıyor. Aynı zamanda bir şövalye olan Simon, çıkarları için boyları birbirine karıştırdığı gibi Ertuğrul’a da büyük zorluklar çıkartıyor. Peki Diriliş Ertuğrul’un Hancı Simon’unu nereden tanıyoruz?

lebib gökhan demek akbağ

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” programının şaka ekibinde olan Lebib Gökhan, birbirinden farklı karakterlere bürünerek ünlülerin şakalanmasında önemli bir rol üstleniyor. Özlem Yıldız’ı Yunan Karasularında Yunanlı sahil güvenlik görevlisi olarak tutuklayan oyuncu, ilk bölümde Işın Karaca’nın karşısına da bir yıkım ustası olarak çıkmıştı. Gerçekçi oyunculuğuyla ünlü oyuncuları ikna etmekte usta olan Lebib Gökhan’ı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” programının şaka ekibinde yer almadan önce Bir Bulut Olsam, Gönül İşleri gibi dizilerde de rol alırken izlemiştik.

8143546

TRT 1’de çarşamba günleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Hancı Simon karakterini canlandıran Lebib Gökhan, bu rolüyle herkes tarafından tanındı ve büyük ilgi topladı. Oyuncu aynı zamanda bu sene Rotary Tiyatro ödüllerinde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü de aldı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle çarşamba akşamları TRT 1’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.