Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul Ural Bey’e Ne Oldu? Öldü mü?

Diriliş Ertuğrul Ural Bey’e Ne Oldu? Öldü mü?

Ural kendi hakkı olduğunu düşündüğü Çavdar Obası’nı ele geçirmek üzere yola çıktı. Hain planı tıkır tıkır işliyor gibi görünüyordu Ertuğrul ve Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilip obaya saldırdı. Çadırlara girip beyleri tek tek öldürdü. Karşısına çıkan, ona karşı gelen herkesi kılıçtan geçirdi.

Hayme Ana ile birlikte Aslıhan Hatun, Hafsa Hatun ve Halime Hatun otağın önüne getirildi. Aslıhan Hatun abisi olmasından utandığını, obaya ihanet ettiğini hainlik yaptığını söyledi. Ural daha da sinirlendi, hatunları tam öldürecekken Ertuğrul yetişti ve Ural’a fırlattığı okla onu durdurdu. Ertuğrul’u beklemeyen Ural, karşısında görünce şoka girdi ancak hala obanın onun olduğunu artık beyin kendisinin olduğunu söylüyordu. Ertuğrul’un Alpleri ile Ural’ın askerleri savaşmaya başladı. Bu karışıklığı fırsat bilen Ural, Halime Harun’un boğazına kılıç dayadı. Ertuğrul’a geri durmasını söyledi ve askerlerine saldırmalarını emretti. Ancak askerler kılıçları bıraktılar ve Halime Hatun da Ural’ın bu şaşkınlığından faydalanıp elini ısırarak kılıçtan kurtuldu.

Artık Ural ile Ertuğrul son kozlarını paylaşıyorlardı. Ertuğrul’u alt etmek kolay değildi. Bu savaştan Ertuğrul galip olarak çıktı ve Ural’ı öldürdü. Böylelikle Kürşat Alnıaçık da diziye veda etmiş oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.