Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diriliş Ertuğrul Ural Nasıl Kurtuldu? Candar Bey Ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul Ural Nasıl Kurtuldu? Candar Bey Ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul çarşamba günü 76.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde ise bizi büyük sürprizler bekliyor. Çavdar Obası’nın 2 beyi ölümle burun buruna gelecek. Kadının verdiği kararın Ural’ın infazı olması üzerine Ertuğrul bu kararı gerçekleştirmeye çalışacak. Aliyar ise Ertuğrul’a bu konuda destek verecek. Ancak ağabeyine karşı Ertuğrul’un tarafına geçtiği için bütün oba tarafından hain kabul edilecek. Ertuğrul Bey ise ona söyledikleriyle güç verecek.

Ural’ın infazı gerçekleştirilirken engel olmak isteyen Candar Bey, Ertuğrul’a karşı koymaya çalışacak ancak üst üste yaşadığı acılara dayanamayarak fenalaşacak. Candar Bey’in bu fenalaşma sonrasında kurtulamayacağı ve öleceği düşünülüyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise bu durumu destekliyor.

Babasının ölümü sonrası Ural Bey’in infazı ertelenecek. Aliyar ise Ertuğrul’a destek verdiği için ağabeyi Ural tarafından suçlanacak. Ertuğrul vicdan azabı çekse de annesi Hayme Hatun’un desteğiyle doğru bildiği yoldan şaşmayacak.

Ural’ın Candar Bey’in ölümü sonrası obanın başına geçeceği ve Ertuğrul’a olan akıl almaz savaşına hız katacağı düşünülüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.