Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dizi İçin Her Şeye Katlanıyor! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Ezgi Mola’dan Tokat Yemiş

20.04.2021
Dizi İçin Her Şeye Katlanıyor! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Ezgi Mola’dan Tokat Yemiş

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın üç yıldızı Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar, kamera arkasında yaşanan garip olayları anlattı. Meşhur tokat sahnesinin iç yüzünü de öğrenmiş olduk!

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, önümüzdeki yılları da etki altına alması beklenen psikoloji temalı dizi furyasının işaret fişeği oldu. Sevgisiz büyüyen ve travmalarla boğuşan kardeşlerin öyküsünü anlatan dizi, olağanüstü oyunculuk performansları ve sıra dışı senaryosuyla öne çıktı. Son haftalarda tekrara düştüğü için biraz kan kaybetse de, ilk bölümünden beri ratinglerde başa oynuyor. Hal böyle olunca, dizinin yıldızları da daha önce olmadığı kadar popüler hale geliyor!

Ezgi Mola Merve Dizdar Farah Zeynep Abdullah

Safiye’yi oynayan Ezgi Mola, Gülben’i canlandıran Merve Dizdar ve dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah, en çok takdir gören isimler. Özellikle Merve Dizdar, 3-4 yıldır başlayan yükselişini Gülben karakterindeki olağanüstü performansı sayesinde taçlandırdı. Onu tanımayan kalmadı! Hal böyle olunca, gazeteciler de “Masumlar Apartmanı” oyuncularıyla röportaj yapmak için sıraya girdi. Bu konudaki rekor Candaş Tolga Işık’a ait çünkü bahsettiğimiz 3 yıldızı da programına konuk etmeyi başardı!

Meşhur Tokat Sahnesinde Gerçekten Vurmuş

Ezgi Mola Merve Dizdar Farah Zeynep Abdullah

Haber Global’deki “Az Önce Konuştum” programına katılan Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar, dizinin kamera arkasına dair pek çok şey anlattı. Gerilimli ve ağır psikolojik travmalar içeren sahneler çektikleri için zorlansalar da, meğer çok eğleniyorlarmış! Setin en komiği de mizah yeteneğiyle tanınan Ezgi Mola değil, poker suratlı Birkan Sokullu’ymuş.

Çekim sırasındaki en kötü kazalardan biri de Farah Zeynep Abdullah’ın başına gelmiş. Birkaç bölüm önce, İnci’nin Safiye’den tokat yediği ve babasını kaybettiğini öğrendiği bir sahne vardı. Herkesi canevinden vuran bu sahne sosyal medyada günlerce konuşulmuştu. Meğer, Farah Zeynep Abdullah burada gerçekten dayak yemiş!

Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola’dan ona gerçekten vurmasını istemiş. Ezgi Mola da “Ben kontrollüyümdür, sen benim tokadımı al, çok sert yapmayayım” demiş ve bu şekilde oynamak için anlaşmışlar. Ama Ezgi Mola’nın eli çok büyük, Farah Zeynep Abdullah’ın da yüzü çok küçük olduğu için olayın sonu çok sert bir tokada varmış!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.