Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Diziler Birbirine Karıştı! Sihirli Annem’in Dudu’su Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam İçin Büyü Yaptı

12.04.2021
Diziler Birbirine Karıştı! Sihirli Annem’in Dudu’su Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam İçin Büyü Yaptı

Fenomen diziler “Yasak Elma” ve “Sihirli Annem” birbirine karıştı! Hayranlarının Şevval Sam için yaptığı kolaj video herkesi çok güldürdü.

Yasak Elma afişi

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da hız kesmeden devam ediyor. Entrika ve klişe yumağı dizi, bir yandan da komediye göz kırpıyor. Bu sayede senaryoda oluşan dinamizme güçlü oyunculuklar eşlik edince, dizi dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor. Diziye veda eden başrol oyuncusu Talat Bulut bile diziyi kötü etkilemedi, ratingler daha da coştu! Zaten, sürekli değişen senaryo sayesinde giden karakterlerin geri dönme ihtimali her zaman saklı. Dizinin bu başarısı da bize esas önemli olanın karakterler ya da “star oyuncular” değil, senaryo olduğunu gösteriyor. Senaryo alabildiği kadar klişe olsa da durum böyle!

Ender-Şahika Kapışması

Şevval Sam

Dizinin ilk bölümünden beri merkezinde olan ve yeri doldurulamayacak karakteri ise Ender. Ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam’ın oynadığı Ender, tam bir “yılan”! Hisseler için yapamayacağı şey olmayan Ender, son dönemde gözüne Hasan Ali Kuyucu’yu kestirdi.

Zenginlik uğruna yine entrikaya doyamayan Ender, bu kez Şahika ve Hasan Ali’nin arasına girecek gibi duruyor. Dizinin diğer “yılanı” Şahika’yla kapışmalarını izlemek gerçekten de çok eğlenceli olacak! Bakalım, Ender eski ortağı Şahika’nın ayağını kaydırmak için kimlerle iş birliği yapacak?

Dudu Peri Ender İçin Büyü Yaptı

Şevval Sam story

“Yasak Elma” hayranları da Ender’e bayılıyor. Ender’in entrikalarına bayılan izleyiciler, bir başka fenomen dizi “Sihirli Annem”i bile işin içine kattı!

“Dudu Peri’nin Ender büyüsü”, Şevval Sam’ı da çok güldürdü. Öte yandan, Dudu Peri amacına ulaşmış gibi duruyor. Yalan, samimiyetsizlik, iftira, çıkarcılık, kendini beğenmişlik, ikiyüzlülük ve daha fazlası Ender’de mevcut!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.