Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dizilerin Vazgeçilmez Oyuncularının Hık Demiş Burnundan Düşmüş 21 Benzeri

Dizilist

Dizilerin Vazgeçilmez Oyuncularının Hık Demiş Burnundan Düşmüş 21 Benzeri

Dizilerin Vazgeçilmez Oyuncularının Hık Demiş Burnundan Düşmüş 21 Benzeri

Hemen hemen herkes hayatında bir kez olsun bir ünlüye ya da tanıdığa benzetilmiştir. Fakat bu listedeki ünlüler benzerlik olayını yeni bir seviyeye taşımış gibi görünüyor. İşte sizler için kardeş olsalar ancak bu kadar benzeyebilirlerdi diyeceğiniz Türk dizilerinin sevilen yıldızları ve onların benzerleri.

1.Monica Belluci’nin Gençliği ve Fahriye Evcen

fahriye

Yaprak Dökümü dizisindeki Necla karakteri ile hayatımıza giren, güzelliği ile milyonları kendine hayran etmeyi başaran ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile dünyaca ünlü oyuncu ve eski model Monica Belluci’nin benzerlikleri gerçekten inanılmaz.

2. Meryem Uzerli ve Drew Barrymore

meryem üzerli benzeri

Muhteşem Yüzyıl’ın dillere destan Hürrem’i, ünlü oyuncu Drew Barrymore’un güzellik konusunda en önemli rakibi gibi görünüyor.

3. Denise Richards ve Öykü Çelik

oyku çelik benzeri

Bugüne kadar çok sayıda televizyon dizisi ve filmde görmeye alıştığımız Öykü Çelik ile Amerikalı oyuncu ve model Denise Richards meğer ne kadar da benziyormuş?

4. Rami Malek ve Burak Deniz

burak deniz benzeri

Birçok kişinin hayatına Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Toprak rolü ile giren Burak Deniz, son dönemlerde oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakan Rami Malek’le akraba olabilir mi? 🙂

5. Mena Suvari ve Tuğçe Kazaz

tugce kazaz benzeri

Bir güzellik yarışmasında adını duyuran, daha sonrasında modelliğe ek olarak oyunculuk da yapmaya başlayan ve Kampüsistan isimli gençlik dizisinde rol olan Tuğçe Kazaz, ABD’li aktris Mena Suvari’nin adeta kopyası.

6. Rosamund Pike Ve Burcu Biricik

burcu biricik benzeri

Düşman Kardeşler, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı gibi çok sayıda dizinin yanında film projelerinde de yer alan Burcu Biricik ile İngiliz oyuncu Rosamund Pike’ın yüz hatları nedeniyle birbirlerine benzetilen ünlülerden.

7. Katharine Hepburn ve Yıldız Kenter

yıldız kenter benzeri

Usta tiyatro ve sinema sanatçısı Yıldız Kenter ile bir diğer usta tiyatrocu ABD’li Katharine Hepburn yaşsız güzellikleri ile birbirlerini andırıyorlar.

8. Emily Blunt ve Demet Evgar

demet evgar benzeri

Demet Evgar, Türkiye’nin hem en güzel kadınlarından biri olup hem de bu kadar iyi bir oyuncu olunca birine benzetilmemesi elde değil. Fakat güzel oyuncu Emily Blunt ile Demet Evgar birbirlerinin kopyası desek yalan olmaz.

9. Aref Ghafouri ve Demet Evgar

demet2

Hem dizilerin hem de filmlerin yetenekli aktristi Demet Evgar ile Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan illüzyonist Aref Ghafouri’nin benzerliği bir dönem sosyal medyanın en çok konuşulan olayı olmuştu.

10. Michael Fassbender ve Fırat Çelik

ünlülerin benzerleri

Sizce de Kış Masalı ve Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi önemli dizilerden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Fırat Çelik, Alman-İrlandalı oyuncu Michael Fassbender’ı andırmıyor mu?

11. Kristin Kreuk ve Neslihan Atagül

ünlülerin benzerleri

Güzelliği ve yeteneği ile adından çokça söz ettiren Neslihan Atagül ile oyuncu Kristin Kreuk de birbirlerine olan benzerlikleri ile dikkat çekiyorlar.

12. Levent Üzümcü ve Vince Vaughn

ünlülerin benzerleri

Değerli tiyatro ve sinema oyuncumuz Levent Üzümcü’yü birçok kişi Avrupa Yakası dizisi ile tanıdı ve hemen ardından yakışıklı oyuncu, sık sık ABD’li bir diğer oyuncu olan Vince Vaughn’a benzetildi.

13. Scarlett Johansson ve Oya Okar

ünlülerin benzerleri

Şimdiye kadar birçok dizi ve filmde yer almış, Arka Sokaklar’ın Selin’i olarak da bilinen Oya Okar, özellikle gülümsemesi ve yüz hatları ile Danimarka asıllı ABD’li oyuncu Scarlett Johansson’a benzetiliyor.

14. Arda Kural ve Leonardo DiCaprio

ünlülerin benzerleri

Seneler önce Eyvah Kızım Büyüdü dizisindeki rolüyle Türkiye’deki genç kızların kalbini çalmayı başaran ünlü oyuncunun yakışıklılığı, dünyanın en önemli aktörlerinden biri olan Leonardo DiCaprio’ya olan benzerliğinden geliyor.

15. Stephen Amell ve Engin Altan Düzyatan

engin altan düzyatan benzeri

Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul Gazi rolünün yanında çok sayıda projede yer almış ünlü aktör Engin Altan Düzyatan da sürekli birilerine benzetilenlerden. Özellikle son dönemde Kanadalı oyuncu Stephen Amell’le olan benzerlikleri konuşuluyor.

16. Ariana Grande ve Şebnem Keskin

ünlülerin benzerleri

X Factor isimli yarışmaya katılan Şebnem Keskin’in ünlü pop star Ariana Grande ile olan benzerliği de gözlerden kaçmıyor.

17. Penelope Cruz ve Emina Sandal

ünlülerin benzerleri

18. Johnny Depp ve Mehmet Günsür

ünlülerin benzerleri

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp’e sık sık benzetilen Mehmet Günsür rahatsız olmak yerine taktığı gözlükler ile bu durumun tadını çıkarıyor.

19. Miranda Kerr ve Ayça Ayşin Turan

ünlülerin benzerleri

Birkaç farklı dizi ve filmden tanıdığımız Ayça Ayşin Turan, Miranda Kerr’in özbeöz kardeşi desek kimse hayır demez gibi geliyor.

20. Türkan Şoray ve Melike İpek Yalovaünlülerin benzerleri

Oyuncu Melike İpek Yalova, Türkan Şoray’a olan benzerliği ile tanındı ve bu sayede Muhteşem Yüzyıl ve Karadayı gibi dizilerde rol aldı.

21. Irina Shayk ve Amine Gülşe

ünlülerin benzerleri

2014 yılında Miss Turkey’e katılıp birinci olan Amine Gülşe daha sonrasında Asla Vazgeçmem isimli dizide rol almaya başladı. Irina Shayk ile olan benzerlikleri herkesi şaşırtsa da onlar bu durumdan hiç şikayetçi değiller. Hatta Irina Shayk ve Amine Gülşe’nin beraber poz verdiği fotoğrafları bile var.

Bonus: Büyüdükçe benzerlerine evrilmeleri muhtemel dizi oyuncuları 🙂

ünlülerin benzerleri

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizilist

To Top