Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Doğduğu Ev Kaderi Olmamış! Demet Özdemir’in Şöhret Macerası En Acıklı Yeşilçam Filmlerine Taş Çıkarıyor

24.04.2021
Doğduğu Ev Kaderi Olmamış! Demet Özdemir’in Şöhret Macerası En Acıklı Yeşilçam Filmlerine Taş Çıkarıyor

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, olağanüstü azmi sayesinde bugünlere ulaştı. Şiddet dolu bir evde büyüyen oyuncu, henüz çocuk yaşta kendine fırsatlar yarattı.

Demet Özdemir

Demet Özdemir, bu sezon “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisiyle ekrana geliyor. İlk kez bir dram projesinde başrol oynayan oyuncu, bu sınavdan da alnının akıyla geçiyor! Yaptığı reklam anlaşmaları ve oynadığı romantik komedi dizilerinin yurt dışında çok sevilmesi sayesinde uluslararası çapta da ünlü olmaya başladı. Ama bugünlere geliş öyküsü Yeşilçam filmlerini aratmıyor!

Doğduğu Ev Kaderi Olmamış

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu, başrolünde oynadığı ilk dizi olan “Sana Bir Sır Vereceğim” dönemindeki röportajlarında hayatının tüm detaylarını anlattı. İzmit’in bir kasabasında doğan Demet Özdemir, baskıcı bir babayla büyüdü. O günleri ve gördüğü şiddeti, “Az sıra dayağından geçmedik” diyerek anlatan ünlü oyuncu, ablası sayesinde hayatının değiştiğini söyledi.

Demet Özdemir Derya Özdemir

Ablası bir gün Çarkıfelek’e seyirci olarak katıldı ve Mehmet Ali Erbil’in dikkatini çekti. Ünlü sunucunun tavsiyesine uyan abla, gizlice İstanbul’a gelip bir ajansa kaydoldu. Kaçış planı ise o zamanlar ilkokula giden Demet Özdemir’e aitti! Ablasının şansı yaver gitti, önce bir dergi kapağına, sonra da Mustafa Sandal’ın İsyankar klibine çıktı. Ama evi bir panik havası sardı!

Evi Terk Ettiler

Demet Özdemir, babasından durumu epey gizlediklerini söyledi. Öğrenince vereceği tepkiden çok korkuyordu ama ablasına da hep destekti: “Tek ışığımız ablamdı, eğer o İstanbul’a gidip para kazanabilirse biz de kurtulacaktık.” Gerçeten de bir Yeşilçam öyküsü!

Demet Özdemir babası

Korkulan oldu, şöhret macerası aileyi dağıttı. Babaları durumu öğrendi ama razı olmadı. Bunun üzerine, Demet Özdemir, annesi ve ablasıyla beraber İstanbul’a gitti. Abisi de Almanya’ya taşınınca ünlü oyuncunun babası tekrar evlendi. Babasıyla yıllar sonra bir araya gelen Demet Özdemir, “Önümüzü açmak yapabileceği en büyük iyilikti, gitmemize engel olabilirdi” dedi. Zaten şu anda araları gayet iyi!

Büyük Konuşmamaya Yemin Etti

İstanbul’da aileyi Demet Özdemir’in ablası geçindirdi, ta ki evlenmeye karar verdiği güne kadar! O zaman görev Demet Özdemir’e düştü. O zamanlar bir lise öğrencisi olan ve avukatlığa heves eden Demet Özdemir, “Asla yapmam” dediği dansçılığa başladı. Okulunu da akşam lisesinde bitirdi. Dansçılıktan kazandığı parayla hem ailesini geçindirdi hem de Şahika Tekand’da iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Flash TV’deki dansçılık macerasının öyküsü bu işte!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.