Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Dolunay Dizisi Oyuncuları

Dolunay Dizisi Oyuncuları

Yaz aylarının yaklaşması ile kanallar yazın yayınlayacakları projeleri bir bir tanıtmaya başladı. Bu kanallardan birisi de Star TV. Med Yapım ve MF Yapım’ın ortak olarak hazırladığı Dolunay dizisinin kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaşacağı dizi 2017 yaz sezonunda yayınlanacak.

Yaz dizisi konseptlerine paralele olarak hazırlanmış olan senaryonun yapımcı koltuğunda ise Türkan Şoray’ın kızı olan Yağmur Ünal oturuyor. Dizinin yönetmeni ise Çağrı Bayrak. Oyuncu kadrosu merakla beklenen dizinin şimdilik iki başrolü açıklandı.

Dolunay Oyuncu Kadrosu

Özge Gürel

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Gürel Beykent Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret bölümünü bitirmiştir. Oyunculuk kariyerine Kızım Nerede dizisi ile başlamıştır ve ardından da Medcezir dizisi ile akıllarda yer etmiştir. Daha sonra Kiraz Mevsimi dizisi ile de herkesçe tanınmıştır. Son projesi olan Yıldızlar Şahidim projesinde de başrol olarak yer almış fakat dizi tutmadığı için yayından kaldırılmıştır.

Can Yaman

Can Yaman 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk dünyasında tanınması ise Sinem Kobal ile birlikte rol aldığı Gönül İşleri dizisi ile olmuştur. Burada Bekir karakterine hayat vermiştir. Fiziği ile de akıllarda yer eden Yaman, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunudur. Baba Candır ve İnadı Aşk dizilerinde de oynamıştır.

Nix Xhelilaj

1983 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kayıp Şehir dizisindeki rolü ile akıllara yer etmiştir. Arnavut asıllıdır ve Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Daha öncesinde Her Sevda Bir Veda dizisinde de rol almıştır.

Türkü Turan

1985 yılında Bodrum’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde tamamlamıştır. Ortaokul yıllarından beri oyunculuk ile uğraşmaktadır. Bazı televizyon programlarında sunuculuk da yapmıştır. 2007 yılında Annem dizisi ile ekranlara gelmiştir. Daha sonra Çakıl Taşları, Adını Feriha Koydum ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol almıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.