Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ece Yörenç Cesur ve Güzel’in Senaristliğini Neden Bıraktı?

Ece Yörenç Cesur ve Güzel’in Senaristliğini Neden Bıraktı?

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde yer aldığı Cesur ve Güzel’den kötü bir haber geldi. Star TV’nin çok izlenen dizilerinden olan Cesur ve Güzel’in senaristliğini yapan Ece Yörenç, artık senaryoyu yazmayacak.

Ay Yapım’ın beyazperdeye uyarlayacağı Sabahattin Ali’nin ünlü romanı “Kürk Mantolu Madonna”nın senaryosunu yazmaya odaklanmak isteyen Ece Yörenç, Cesur ve Güzel’den ayrıldı. Birkaç hafta daha senaryoyu yazmaya devam edecek olan Ece Yörenç daha sonra senaryoyu Elif Usman Ergüden’in başında bulunduğu bir yazar grubuna teslim etti.

Hanımın Çiftliği, Tatlı Küçük Yalancılar ve Ölene Kadar dizilerinin de yazarı olan Elif Usman Ergüden, 19.bölümden itibaren hikayeye dahil olacak!

Ece Yörenç daha önce ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin senaristliğini bırakmıştı. 140 dakikalık dizilere her hafta 160 sayfa senaryo yazmak zorunda kaldığını açıklayan Ece Yörenç, Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu’na bu konudaki sitemini dile getirmişti. Bu konuda fazlasıyla yorulduğunu açıklayan Ece Yörenç, Bu Şehir Arkandan Gelecek’in genel hikayesini kurduktan sonra Melek Gençoğlu’na görevini devretmişti. Şimdi ise Cesur ve Güzel’in senaristliğini de bırakarak bu sene üstlendiği 2 projenin de senaristliğini devretmiş oldu.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.