Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Edho 54.Bölüm: Hızır Bir Tuzağın Ortasında!

Edho 54.Bölüm: Hızır Bir Tuzağın Ortasında!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haftalardır beklenen yeni bölümüyle yayınlandı. 54.bölümde ise Hızır büyük bir tehlikeyle karşılaştı. İlyas ise Eda’yı hala affedemedi ancak kendisini de yiyip bitirmeyi sürdürdü. Bakalım 54.bölümde neler yaşanmış?

Ünal ve Hızır hesaplaşması!

6_d

Hızır’ın Özer’i öldürmesi CIA’i de üzerine çekti. Özer’in ortağı Ercüment’in ortaya çıkması ise Ercüment’in CIA’in yeni silahı olmasına neden oldu. Ünal Kaplan’ın bütün uyarılarına rağmen Hızır amaçlarından kolay kolay vazgeçmeyecekti.

Ercüment masaya Özer’in yerine gelmek istiyordu. Ancak Hızır buna izin vermeyecekti. Ercüment masaya gelerek masadaki herkesi de tehdit etti. Ancak Hızır’ın onun için başka planları vardı.

İlyas’ın planıyla Ercüment şaşkına uğruyor

3_d

İlyas’ın kurduğu planla Ercüment masadaki ticareti engellemeyi başaramıyor. Sevkiyatı durdurarak tırları ele geçiren Ercüment ve Mert boş tırlarla karşılaşıyor. Ercüment’in attığı adımlardan haberdar olan Çakırbeyli ailesi Ercüment’e iyi bir ders veriyor. Ancak CIA’i karşısına alan Hızır’ı beklenmedik sürprizler bekliyor.

Suzi’nin yeni hedefi İlyas

5_d

İlyas ne Esra’yı unutabilmiş ne de onu affedebilmiş. Esra, kocasını kendisini dinlememekle suçlasa da İlyas’ın, Esra’nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez çocuğunun aldırıldığını öğrenmesi onun için büyük bir travmaydı. Esra’yı ne kadar sevse de kendisine hiçbir şey söylenmeden Esra’nın tek başına karar vermesi büyük bir yıkımdı. İlyas’ın kendisini dinlemediğini söyleyen Esra, İlyas’dan şikayet ettiği durumu İlyas’a yapmıştı. Şimdi ise suçlanmaktan korktuğu için İlyas’dan af dilemiyordu.

İkisi arasında da ciddi şekilde iletişimsizlik varken Meryem araya girdi. Gururunu, yaşadıklarını umursamadı ve Handan’ın evine gitti. Esra’yı ikna etti. Ancak Suzi’nin İlyas’la yakınlaşmaya çalışması büyük yanlış anlaşılmaları beraberinde getirdi. Suzi’nin İlyas’ın planının başarıya ulaşmasını kutlamak için düzenlenen eğlenceye katılması ve İlyas’a yaklaşması her şeyi değiştirdi. Gece yarısı Ünal’ın evine dönmeyen Suzi, İlyas’ın evine gitti. Ertesi sabah Meryem ve Esra’ya kapıyı açan Suzi, İlyas ve Esra’nın barışma ihtimalini neredeyse yok etti.

Bu geceden ise söylenen şarkılar yanımıza kar kaldı:

Suzi’nin Planları

Suzi’nin bu eğlenceye katılması ise aslında İlyas ve Alparslan’ın hayatını kurtarmıştı. Suzi’nin Amerika’dan “kankası” olan Alparslan bu geceye Suzi’yi davet etmişti. Sonrasında ise onları Suzi eve bırakmıştı. Ancak yolda Ercüment’in adamlarının kendisini takip ettiğini anlamış, sakız kutusundaki çivileri yola atarak kendilerini takip edememelerini sağlamıştı.

Meryem Hızır’dan Şüpheleniyor!

Suzi, İlyas’a yaklaşmaya çalışırken Meryem’in kıskançlığını da üzerine çekmişti. Hızır Ali’nin annesi Ceylan’a Hızır ve Suzi’nin yemek yediğini söylemesi Ceylan’a büyük bir fırsat vermişti. Meryem’e “Kocana sahip çık” diyen Ceylan, Hızır’ın Meryem’in sorgulamasından geçmesine neden oldu.

Ceylan ve Meryem’in sahneleri ise yüzlerde gülümseme bırakmaya başladı. Meryem’in telefonunu “aşkım” diye açıp “Benim yerime de ancak sen olurmuşsun.” diyen Ceylan, iyiden iyiye Meryem’i benimsemiş hatta Hızır Ali’nin dediği kadarıyla sevmiş durumda. Meryem’in Esra’yla konuşmaya geldiğinde Ceylan’a “Seni istemeye gelmedik bir gündem olmazsan Ceylan.” diye laf atması Ceylan’ın ise “Pardon Reis” cevabı da ayrıca güldürdü. Sanem Çelik ve Deniz Çakır sahneleri gittikçe muhteşemleşmeye başladı diyebiliriz.

Hızır ve Hızır Ali Tehlikede!

Ve bölüm sonu. Hızır ve Hızır Ali büyük bir tehlikenin içerisinde. Kendilerine kurulan büyük tuzak ve kaçırılmaları izleyenleri şaşırttı. Hem büyük Hızır’ı hem de küçük Hızır’ı kaçırtan ise muhtemelen Ercüment. Büyük intikam planıyla hazırlanan oyunun sonu bakalım nelere mal olacak?

Yeni bölümleri sabırsızlıkla bekleyelim bakalım!
 

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.