Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Edho Fahri Ölecek mi?

Edho Fahri Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56.bölümüyle yayınlandı. Yeni bölüm ise Hızır’ın masa üyelerine adeta posta koymasıyla başladı. Herkesi karşısına alan Hızır, kimseye boyun eğmedi ve Ercüment’in masaya gelmesinin öfkesini çıkardı.

Ercüment’in arkasındakileri yok etme planında olan Hızır, Suzi ile anlaşma yaptı. Planını gerçekleştirmek için liderlikten çekilmek zorundaydı. Ancak Ercüment’in başka bir isteği daha vardı. Hızır’ın silah üretimi yapmamasını ve mallarını vermesini istiyordu. Masada böyle bir karar çıkmamasına rağmen Ercüment, Mert’i Hızır’ın mallarına el koymaya gönderdi.

İlyas ise bunu öğrendiğinde çok sinirlendi. Mert ile karşı karşıya geldi ve büyük bir tartışma yaşadı. İlyas ve Mert kavgasına ise Fahri engelledi.

Mert, Fahri’yle karşı karşıya geldi. Ve onu öldüreceğini söyledi. Gerçekten de söylediğini yaptı. Alparslan’ın Fahri’yi ziyaretinde büyük bir çatışma gerçekleşti. Mert’in adamları Fahri’yle çatışmaya girdi. Alparslan ise gizli geçitten çıkarak arkadan dolandı ve Fahri’yi vurmaya çalışan adamları öldürdü.

Son anda Fahri’nin yanına gelen Alparslan’ın Fahri’yi hastaneye yetiştireceği ve kurtaracağı düşünülüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.