Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Edho Serkan Kimdir?

07.03.2017
Edho Serkan Kimdir?

Her salı Atv ekranlarında ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeni oyuncuları dahil etmeye devam ediyor. Raci Şaşmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, salı günlerinin reyting liderliğini kimseye bırakmıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna ise yeni bir oyuncu dahil oldu. Serkan karakteriyle diziye dahil olan oyuncu Hızır ve Çakırbeyli ailesini bitirmek için gelecek. Serkan karakteri diziye dahil olur olmaz ortalığı karıştırmaya başlayacak. Alparslan’a yaklaşan Serkan, Alparslan’ın içinde bulunduğu zor durumdan yararlanmaya çalışacak ve Çakırbeyli ailesi hakkında bilgi toplamaya çalışacak.

Serkan karakterini ise Osman Albayrak canlandırıyor. 1977 tarihinde doğan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Batuhan karakterini canlandıran Osman Albayrak senaryo gereği dizide Ertuğrul tarafından öldürülünce Diriliş Ertuğrul’dan ayrıldı. Eşref Saati, Kurtlar Vadisi Pusu, Yeter dizisinde de rol alan Osman Albayrak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da da konuk oyuncu olarak yer alacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.