Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ekibi Azarlaması da Sonuç Vermedi! Masumiyet’e Yine Hülya Avşar’ın Filtreli Yüzü Damga Vurdu

22.04.2021
Ekibi Azarlaması da Sonuç Vermedi! Masumiyet’e Yine Hülya Avşar’ın Filtreli Yüzü Damga Vurdu

Sevilen dizi “Masumiyet”, dün akşam daha büyük bir ilgiyle izlendi. Çünkü Hülya Avşar’ın maruz kaldığı meşhur filtre skandalı tekrar yaşandı!

Masumiyet oyuncuları

FOX’un aylardır hazırlanan dizisi “Masumiyet”, beklentilerin de üzerine çıktı. Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi isimleri televizyona döndüren dizi, şiddet gören bir kadının adalet arayışını anlatıyor. Gerçi, dizi en baştaki farklı tarzından ayrılmaya başladı. Hikaye şiddetin kötülüğünden ve adaletten çok, “Ela’yı kim dövdü?” olayına ve entrikalara saplandı. Sevgilisinin kafasında sandalye kıran adam için bile “Aaa o kadar da dövmemiş” gibi bir aklama söz konusu oldu!

Hülya Avşar

Ama dizide “Ela’yı kim dövdü?” olayından daha çok dikkat çeken bir şey var, Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan filtre! Birkaç hafta önce Hülya Avşar’ın yüzüne öyle bir filtre uygulandı ki, artık “Hülya Avşar filtresi” günlük hayatımızda da yerini alan bir deyime dönüştü.

Ekip Fırça Yedi!

57 yaşına giren Hülya Avşar, 1980’li yıllardan beri ülkenin en ünlü ve en güzel isimleri arasında yer alıyor. “Yaşlanmayı kaldıramadı” desek, Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda böyle hilelere başvurmadığını görüyoruz. Kaldı ki, dizinin en başında da bu tarz bir çekim olmadı. Zaten kim bile bile kendini Twitter’ın diline düşürür ki?

Hülya Avşar story

Olaydan sonra Hülya Avşar da “Hepimiz şaşırdık valla bir yanlışlık oldu. Aramam gereken yerleri aradım biraz gerildik, ama sonra da ne olacak yani dalga geçmeye başladık. Umurumda değil neysek o!” demiş ve o haliyle bir güzel dalga geçmişti. Ama dizi ekibiyle gerilmesi bir işe yaramamış olmalı ki, dün akşam yine aynı şey yaşandı!

“Yüzü geleceğimden daha parlak”

Hülya Avşar

Hülya Avşar, dün yine çekim ekibinin gazabına uğradı. Yüz hatları neredeyse kaybolan Avşar kızı, bütün gece Twitter trendler listesinde kaldı. Böylece, geçen bölümde Hülya Avşar için yapılan esprilerin güncellenmiş halini de görme fırsatı bulduk!

Hülya Avşar’ın ekibi arayıp tekrar müdahale etmesi lazım. Yoksa “Masumiyet” bir dram değil komedi dizisi olmaya başlayacak!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.