Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’a Veda Ediyor

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’a Veda Ediyor

TRT ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde şok bir gelişme var. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda dizinin işlediği konuda büyük bir değişim yaşanacak. Ayrıca Engin Altan Düzyatan da artık dizinin oyuncu kadrosu arasında yer almayacak. Bu yüzden Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor.

TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’da 3 sezon boyunca tarihimizdeki Ertuğrul Gazi dönemi işlendi konu olarak. Dizi özellikle çekim kalitesi, kostümleri ve oyunculuklarıyla büyük yankı uyandırdı. Aynı şekilde dizinin elde ettiği başarı Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuğu için de oldukça önemli bir prestij yarattı.

Engin Altan Düzyatan Artık Diriliş Ertuğrul Dizisinde Olmayacak

İlk bölümlerinden beri çok sıkı bir hayran kitlesi elde etmiş olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda artık yeni bir döneme geçiliyor. Bu yüzden de Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi döneminde oğlu Osman Gazi’nin dönemine geçiliyor. Hatta bu yüzden yetkililer Osman Gazi’yi canlandıracak bir oyuncu arayışı içerisindeler.

Aynı Yapımdan 2 Sinema Filmi Daha

Büyük ilgi gören dizinin yönetmenliğini Metin Günay yapıyor. Senaryo ise Mehmet Bozdağ, Aslı Zeynep Peker Bozdağ ve Atilla Engin imzasını taşıyor. Dizinin en ilgi çekici yanlarından bir tanesi olan müzikleri ise Alpay Götekin ile Zeynep Alasya’ya ait.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Tekden Film ise yeni bir haber ile geliyor. Tekden Film’in patronu olan Mehmet Bozdağ aynı zamanda 2 yeni sinema filmi için çalışıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.