Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane’den Ayrılıyor!

Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane’den Ayrılıyor!

Kanal D’nin adı gibi efsane dizilerinden olan Adı Efsane dizisinin setinde bir süredir kıpırdanmalar görülüyordu. Ne dizi setinden ne de oyuncular tarafından hiçbir açıklama yapılmamıştı. Fakat televizyon eleştirmeni Mesut Yar, sonunda bu konu hakkında konuştu. Posta gazetesindeki köşesinde, Adı Efsane dizisinin en önemli karakterlerinden birisinin yakın zamanda diziden ayrılabileceğini söyledi.

Mesut Yar tarafından diziden yakın zamanda ayrılabileceği söylenen oyuncu ise Behzat Ç dizisinden sonra televizyondaki işler iyi gitmeyen Erdal Beşikçioğlu. Hayat verdiği karakterlerden birisinin uzun zamandan beri ilk defa konuşulması ile mutlu olan Beşikçioğlu’nun bir süredir sıkıntılarından dolayı projeden ayrılmak istediği ve bunun üzerinde düşündüğü konuşuluyordu.

Belirtilene göre bu sıkıntılar sonucu alınan karara göre Erdal Beşikçioğlu nihai bir karar vardı.  Adı Efsane dizisinin sezon finalinde dizi ile vedalaşmaya hazırlanan Beşikçioğlu, ilerleyen zamanlarda daha net bir açıklama yapacaktır. Adı Efsane dizisinin ise Tarık Hoca’nın yerine yeni bir transfer mi yapacağı yoksa hikâyeyi Tarık Hoca olmadan mı devam ettireceği ise henüz bilinmiyor. Bu konudaki bilgiler de önümüzdeki günlerde netleşecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.