Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Ocak Salı

Dizi Fragmanları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Ocak Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler yaşandı? Hızır kendisine ve devlete düşman olan güçlere çok yakındır. Özkan’ın elindeki dosyalara da ulaştığında her şey planladığı gibi gerçekleşecektir. Masa ise kaosun son bulması için son defa toplanır. Hain bellidir ve eller onun ölümünü onaylayacaktır. Ünal Kaplan ise masanın toplanması konusunda endişelidir. Hızır da üstlerine oynanan oyunu bozmak için harekete geçmiştir. Ünal Kaplan’ın uzun süredir söz ettiği Suzi ise bir görevi tamamlamak için Türkiye’ye gelir. Suzi Türkiye’deki görevinde çok can yakacaktır. Meryem’in çağrısıyla ise Hızır eve döner. Evde ise onu eve yeni bir Çakırbeyli’nin katılacağı sürprizi beklemektedir. Tüm bu güzel gelişmeler bayram havası yaratırken yaşananları da engelleyemeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Hızır, Ünal yerine Özer’i öldürerek CIA ile bir savaş başlatmıştır. Özer’in ölümü masaya huzur getirmeyecektir. Arkasında bıraktığı adamı Ercüment ise CIA’in yeni silahı olacaktır. Yaşanan bu gelişme masanın ticaretini ciddi şekilde etkileyecektir. Ancak Hızır’ı korkutmak o kadar kolay değildir. Huzuru kaçırmak isteyenlere birlik beraberlik mesajı verecek. Adeta düşman çatlatacaktır. İlyas ise Esra’nın yanlışını bir türlü affedememiştir. Eve gitmiyor, yaşadıklarını unutmak için kendisini dağıtıyordur. Esra ise Meryem ve Handan’a sığınır. Ne yapacağını bilemiyordur. İlyas Eda’yı hala unutamamıştır. Meryem Eda’yı da alarak sorunları çözmek için İlyas’ın yanına gelir. Ancak büyük bir sürpriz onları bekliyordur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Galerisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 24 Ocak Salı akşamı Atv’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top