Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 7 Mart Salı

Dizi Fragmanları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 7 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59.bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Ayşen, ihanetinin bedelini canıyla ödeyecektir. Hızır’ın verdiği bu karar elleri en sevdiği insanın ölümüne neden olan Civciv’in ömrünü bitirecektir. Ev ahalisi için ise yaşananları unutmak çok zordur. Kimsenin üzerine konuşmak istemediği bu konu Meryem’i derinden etkileyecektir. Hızır evine ve galeriye yerleştirilen dinleme cihazlarından kurtulmayacak onlardan faydalanacaktır. Böylece onu dinleyen düşmanları da tuzağına çekecektir. Bağlantıları çözebilmek için Mert’ten de ikili oynaması bekleniyordur. Suzi de bu çözümlemeye yardımcı olmak istiyordur. Açığını bulmak için Avni’yi ziyaret edecektir. Alparslan ise başına gelenleri zamanında alınmayan önlemlere bağlamaktadır öfkesi hiç dinmiyordur. Ünal Kaplan ise Alparslan’ın yaptıklarının bedelini herkese ödeteceğini düşündüğü için endişelidir. CIA son bir şans vermek için Ünal ile görüşür ve şirkete bağlılığının bildirilmesini ister. Davut ise acil Ankara’ya çağrılır. Davut’un iplerini çekmek isteyen güçler amaçlarına ulaşmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60.Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Hızır, düşmanlarını tuzağa çekmek için gittiği yerde çok önemli gerçeklerle yüz yüze gelir. Davut görevinden uzaklaştırılmıştır. Yerine ise Çakırbeylileri bitirmek için uğraşan Serkan gelmiştir. Serkan, Hızır’ın ticaretine taş koyma niyetindedir. Hızır ise Serkan’a teşkilattaki gizli güçler ortaya çıkana kadar katlanmak zorundadır. Bütün bu gelişmeler masa üyelerinin ellerini kollarını bağlar. Mücadele ettikleri güç başa çıkamayacakları kadar tehlikelidir. Ünal ise masanın bitirilmesiyle tehdit edilir. Ünal başlarına daha büyük felaketlerinin gelmesini önlemek için CIA ile anlaşmak zorunda kalır. Tüm yaşananlar Amerikalılara sıktıkları kurşunun bedelidir. Suzi ise ülkesine dönme talimatı alır. Çakırbeylilerin yanında yer aldığı ve şirket sırlarını açık ettiği için gönderilmek isteniyordur. Ancak burada yapacakları bitmemiştir. Dönmek istememesinin başka bir sebebi de İlyas’la yakınlaşmasıdır. Alparsan ise gittikçe kötüleşmektedir. Avni’nin babasının ölümünden sorumlu olduğunu öğrenir. Ve Ceylan’dan yardım ister. Zor bir anında karşısına çıkan Serkan’la ise ailesinden biri ile ilgili önemli bir bilgi paylaşır. Doktorlar ise Handan’dan ümidi kesmiştir. Bilincinin açılıp açılmayacağı ise bilinmiyordur. Handan ise yatağa bağlı bir ömür geçireceğini öğrendiğinde ölmek istemiştir. Handan’ın bu arzusunu yerine getirmek hem Ceylan hem de Meryem için çok zordur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60.Bölüm Galerisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle her salı Atv’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top