Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. Bölüm Fragmanı – 9 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. Bölüm Fragmanı – 9 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi birbirinden heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz şimdilerde 68. bölümü merakla bekleniyor. Ancak dizinin 68. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 68. bölümü ile 9 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında siz değerli izleyicilerinin karşısında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. Bölümde Neler Oldu?

Masa üyeleri Rüstem kardeşini öldürdükten sonra büyük bir şok yaşamışlardı ancak Ünal Kaplan’ı karşılarında görmeleri bu şoku adeta ikiye katlamıştı. Öte yandan Hızır Çakırbeyli’nin planları ise beklemedikleri birtakım gelişmeler nedeni ile sekteye uğramıştı. Artık Hızır’ın kurduğu yeni plan Rüstem’i yaşatarak onun arkasında kimin olduğunu öğrenmek ve neler bildiklerine ulaşmak olacaktı.

Ayrıca Davut’un planları da bir hayli iyi gidiyordu. Masada kurduğu denge ile üç gücü de birbiriyle uzlaşmak durumunda bırakmıştı. Ancak yine de dengelerin çok önemli olduğu bu zamanda kimin masanın başına geçeceği çok önemliydi.

Bir diğer yandan Suzi de Hayriye Ana tarafından İlyas ile ilgili olarak sorguya çekilmişti. Suzi ise Hayriye anaya İlyas’a karşı olan duygularını büyük bir yüreklilikle söylemişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.