Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır yeni bir operasyon hazırlığındaydı. Üstelik bu defa ucunda ölmek de olsa bu hamle yapılacaktı. Ancak hiç beklemedikleri bir anda pusu kurulmuş ve ateş açılmıştı. Bu açılan ateş sonucunda Hızır Çakırbeyli’yi korumak isteyen Vehbi vurulmuştu. Dizinin yeni bölümünde bakalım bu hamlenin sonuçları ne olacak? Vehbi ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 30 Mayıs Salı akşamı 70. bölümü ile ekranlara gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Davut’un ölümü her ne kadar çok daha beklenmedik olmasa bile yine de herkesin toparlanması bir hayli zor olmuştu. Özellikle Hızır Çakırbeyli için en önemli kalelerden bir tanesi kaybedilmişti. Bundan sonra çok daha mantıklı düşünerek bir intikam planı hazırlamak gerekiyordu. Ceylan da intikam için çok önemli bir görev üstlenmişti.

Tüm bu yaşananlardan sonra sıra Rüstem’i yok etmeye gelmişti. Nevzat da Rüstem’i almak için pazarlığa oturmuştu. Öte yandan işkenceler sırasında yapılan psikolojik baskılar yüzünden pek çok kişinin kalbini kıran Şahin Ağa ve Tipi de bunları telafi etmeye karar vermişti. Bu süreçte onlara yardım olabilecek tek kişi Meryem Çakırbeyli’ydi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.