Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni’ye Ne Oldu? Ölecek Mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni’ye Ne Oldu? Ölecek Mi?

25 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Rüstem’in gelişi ile toplanan masa ve kurulan planlar bir anda bozuldu. Aksiyonun hız kesmediği kendi gününde reytinglerin zirvesinde tek başına oturan, Raci Şaşmaz’ın yönettiği fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da hiç beklenmedik şok bir gelişme oldu.

Hızır Çakırbeyli ve Ünal Kaplan’ın planlarından haberdar olmadığını düşündüğü Rüstem, masa toplantısından bir gece önce Ceylan ve Alparslan ile görüşür. Bu görüşmede herkesi test eder, kardeşi Avni’yi bile. Şüpheleri bir türlü son bulmayan Rüstem, kardeşi bile olsa masada arkasından iş çevireni affetmeyeceğini söylemiştir bu görüşmede.

Ertesi gün masa toplantısında Hızır Reis’ten, İlyas’tan, Alparslan’dan özür dileyerek kardeşi Avni’yi masada kafasından vurur. Gerçekte Alparslan’ın babasının katilinin o olduğunu ve senelerdir kardeşinin pis işlerini topladığını söyleyen Rüstem, Türkiye’ye dönüşü ile kardeşinin ona yalan söylediğini ve bu yüzden onu öldürdüğünü söyler. Avni karakterine hayat veren Turgay Kantürk’ün ise sezon sonuna kadar dizide yer almayacağı konuşuluyor, görünen o ki Avni karakteri bu vurulma sahnesi ile diziden ayrılacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.