Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı? – 11 Nisan Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı? – 11 Nisan Salı

Herkes Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ile 11 Nisan Salı akşamı Atv ekranlarında yayınlanması gerekiyordu. Ancak o saatlerde Atv ekranlarında Cumhurbaşkanı’na özel bir yayın yapıldığı için dizi maalesef yeni bölümü ile ekranlara gelemedi. Tabii bu durumdan yeni haberdar olan dizinin takipçileri de sosyal medyada büyük bir olay yarattı.

Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü olan 65. bölümü ile 18 Nisan Salı akşamı yine aynı saatinde Atv ekranlarında izleyenleri ile buluşacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümde Neler Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde izleyicileri oldukça şaşırtıcı anlar bekliyor. Meryem, Ceylan’ı kıskanıyor ve açık bir şekilde bunu Hızır Çakırbeyli’ye söylüyor. Fakat Hızır Çakırbeyli Meryem’in bu tepkisini yersiz ve haksız bulup ona karşı çıkıyor.

Öte yandan Hızır Çakırbeyli çok önemli bir plan hazırlıyor. Hızır Çakırbeyli, Avni ve Rüstem geldikten sonra masa üyeleri de toplandığına o ikisinin öleceğini söylüyor.

Suzi ile İlyas arasında ise güzel bir ilişki filizlenmeye başlıyor. Ancak İlyas, Suzi’ye eğer birlikte olurlarsa kendi kurallarının bundan sonra geçerli olacağını söylüyor.

Hızır Çakırbeyli ise yaptığı plan ile ilgili özel bir görüşme yapıyor. Hızır Çakırbeyli’nin planına göre Cemil’e kimse dokunmayacak. Cemil dışındakilerin ölmesi gerekiyor ancak Cemil’e bir şey olmamalı!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.