Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 2 Ayrılık Birden!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 2 Ayrılık Birden!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 2 Ayrılık Birden!

Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 53.bölümünde iki oyuncusuna veda etti. Başrollerinde Deniz Çakır,Oktay Kaynarca gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde iki karakterin birden ölümü yaşandı.Senaryo gereği öldürülen Özer ve Özkan karakterlerini canlandıran Arif Pişkin ve Hakan Karahan diziden ayrıldı.

Hakan Karahan’ın canlandırdığı Özer karakterinin hain çıkması Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır karakteri tarafından vurulmasına neden oldu. Özkan karakteri ise Hızır’a elindeki gizli belgeleri ulaştırmaması için Meryem Üzerli’nin canlandırdığı Suzi karakteri tarafından öldürüldü.

5863a9a167b0a92d3008b9a9

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan son bölümünde Ünal Kaplan’ın uzun bir süredir söz ettiği Suzi Türkiye’ye geldi. Özkan’ın elindeki belgelere ulaşmaya çalışan Hızır ise Özkan’ın ölümüyle belgelere ulaşamadı. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol alan Arif Pişkin 2 sezondur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Özkan karakterini canlandırıyordu.

Hakanım emeğine yüreğine sağlık,güzel bir yolculukdu,yolun açık olsun..

oktaykaynarca (@oktaykaynarca) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Özer karakteri ise masadaki hain olduğu ortaya çıktığı için Hızır tarafından öldürüldü. Oktay Kaynarca resmi instagram hesabından rol arkadaşına “Yolun açık olsun”diyerek veda etti. Yazar,senarist ve oyuncu olan Hakan Karahan daha önce Sağır Oda adlı bir dizinin de senaristliğini yapmıştı. Kafamdaki Ses ve İntizar şiir kitaplarının da yazarı olan sanatçı kitaplarıyla da bilinmekte.

Hakan Karahan ve Arif Pişkin’e yeni projelerinde başarılar diliyoruz!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

To Top