Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Etrafı Sadakatsizlerle Dolu! Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere’nin Ne Yapsa Mutlu Olamadığı Aşklarını İnceledik

14.04.2021
Etrafı Sadakatsizlerle Dolu! Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere’nin Ne Yapsa Mutlu Olamadığı Aşklarını İnceledik

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in yıldızı Cansu Dere, aşktan yana yüzü gülmeyen isimlerden biri. Hayatı sadakatsiz aşıklarla geçen ünlü oyuncu, bu rol için biçilmiş kaftan olabilir!

Cansu Dere

Cansu Dere, ülkenin en başarılı modellerinden biriyken oyunculuk yapmaya karar vermişti. O dönemin en önemli tartışma konuları arasındaki “Mankenden oyuncu olur mu?” meselesinin de odaklarından biriydi. Köprünün altından çok sular aktı ve bal gibi de oldu! Oyunculuğunu beğenmeyebilirsiniz ama Cansu Dere, dünya çapında tanınan ve elini attığı her iş büyük başarı kazanan bir oyuncuya dönüştü.

Cansu Dere

Ünlü oyuncu, bu sezon da “Sadakatsiz” dizisiyle ekranda fırtınalar estiriyor. Önceki dizilerinin aksine, buradaki performansı genel olarak çok beğeniliyor. Olağanüstü performansında, hayatında canlandırdığı Asya karakterinden izler taşıması da etkilidir muhakkak. Onun da aşk hayatı adeta “sadakatsizler geçidi”! Gelin, yaşadığı olaylara birlikte göz atalım.

İlk Darbe Okan Bayülgen’den

Cansu Dere Okan Bayülgen

Okan Bayülgen bir dönem ülkenin en zeki ve en popüler erkeği kabul ediliyordu. Esasında, zeka açısından o kadar karanlık çağlardan geçmemiştik ama o imajı oluşturmayı iyi biliyordu! Söylenenlere göre, bu ilişki 1990’lı yılların sonunda başladı. İkisinin de en popüler çağında yaşanan bu ilişkiye, dönemin bir diğer popüler ismi karıştı, Deniz Seki!

Cansu Dere Deniz Seki

Deniz Seki ve Okan Bayülgen birlikte görüntülenince, oklar hemen Cansu Dere’ye çevrildi. Olayı televizyonda gören Cansu Dere, “aldatılan kadın” konumuna düştüğü halde ilişkisini bitiremediğini söyledi: “Biz Okan’la farklı bir boyutta yaşıyoruz. Ayrıldığımız söylenen dönemde bile birbirimizden kopamadık. Şu anda da ilişkimiz devam ediyor. Sanki ilk günkü gibi. Ona karşı aşkım asla bitmedi.

Cansu Dere

En sonunda, aldatıldığını kabul etti ve yoluna bakmaya karar verdi: “Deniz’le ilgili haberler çıkmasaydı, hâlâ beraber olabilir ve birlikte gezebilirdik. Ben çok iyi bir insanım, ben onu değil, o beni aldattı. Okan beni aldatmadığını söylüyor ama pek inandırıcı değil. Bu arada Deniz Seki, Okan’dan bir gelecek bekliyorsa, bu olmayacak. Onlara helal olsun, ne diyeyim, layıklarını bulmuşlar!

Hem Dostundan Hem Cem Yılmaz’dan Kazık Yedi

Cansu Dere Cem Yılmaz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la, bir dargın bir barışık da olsa, altı sene boyunca aşk yaşayan Cansu Dere, yine ihanetin acısını tattı. Hem de bu kez işin içinde yakın arkadaşı Ahu Yağtu da vardı! Son ayrılıklarında Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz yakınlaşınca, Cansu Dere’nin arkadaşından hesap sorduğu söylendi. İddiaya göre, bu konuşmanın ardından Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu ayrıldı. Ama çok geçmeden tekrar bir araya gelip evlendiler, bir de çocukları oldu! Cansu Dere, o dönemde magazinciler tarafından yakın markaja alınsa da hiç konuşmadı.

Adı Telli Babaya Çıktı!

Cansu Dere Cem Aydın

Cem Yılmaz’ın ihanetinin ardından bu kez televizyon yapımcısı Cem Aydın’la bir aşk yaşayan Cansu Dere, yine hüsrana uğradı. Sadece 5 ay süren ilişkinin ardından, Cem Aydın başka biriyle nikah masasına oturdu! O dönemde, Cansu Dere’nin adı “Telli Baba Türbesi”ne çıktı. Malum, kısmet açıyor, evlendirmediği kalmadı!

Cansu Dere, aşk hayatında yaşadığı acılara rağmen, bir star olmayı başaran ve güçlü duruşuyla herkesi kendine hayran eden bir isim. Önemli olan da bu!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.