Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Evlat Kokusu 7. Bölüm Fragmanı – 26 Nisan Çarşamba

Evlat Kokusu 7. Bölüm Fragmanı – 26 Nisan Çarşamba

Dizinin yeni bölümünde Aslan ile Serdar’ın arasında ciddi bir savaş başlamak üzere. Zümrüt ise ağabeyi ile ters düşen ve de kendisine karşı çok ilgisiz olan Aslan’dan boşanmak istediğini açıklıyor.

Çınar’ın geleceğiyle ilgili olarak Zeynep ile konuşmuş olan Serdar, Zeynep’e biraz sert davranınca Aslan’ın sert çıkışı ile karşılaşıyor. Ancak Zeynep’in tek amacı oğlu Çınar’a kavuşmak. Aslan da Zeynep ile ilgili düşüncelerini söylüyor.

Zümrüt ile yaşananların artık bundan sonra Aslan ile devam edemeyeceğine karar veriyor. Hatta Zeynep’e karşı bir ilgisi olduğunu da düşündüğünden boşanma kararı aldığını belirtiyor. Fakat annesinin bu konuşmasını Ela da duyuyor ve şok oluyor.

Evlat Kokusu 7. bölümü ile 26 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor!

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Oldu?

Evlat Kokusu dizisinin son yayınlanmış olan bölümünde Zeynep, Çınar’ın doğum gününde bir kazanın kurbanı olmuştu. Aslında Cevahir’in hedeflendiği kurşun Zeynep’e isabet etmişti. Akbaş ailesi de paniğe girerek Zeynep’e yardım etmişti. Ancak Hünkar bunun basına yansımasını istemediği için Zeynep’in hastaneye gitmesini de istemiyor. Bunun üzerine Zeynep, Ela’nın odasında tedavi edilmişti.

Öte yandan Zeynep Çınar konusunda Zümrüt ile duygusal bir konuşma yapmıştı. Üstelik bu konuşma Zümrüt’ü de bir hayli etkilemişti. Fakat Hünkar’ın etkisi altında kalan Zümrüt, Çınar’ı Zeynep’e götürse de son yeniden ondan uzaklaştırıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.