Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Evlat Kokusu 8. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

Evlat Kokusu 8. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

Evlat Kokusu dizisinin 7. bölümünün ardından şimdi herkes 8. bölümünü beklemeye başladı. Evlat Kokusu dizisinin 8. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Zeynep, Çınar’a kavuşabilecek mi? Öte yandan Çınar’ın gerçek babasının gelmesi ile dengeler de değişiyor gibi görünüyor.

Çınar’ın gerçek babası mahkeme sırasında geliyor ve Zeynep onu gördüğünde adeta şok oluyor. Ancak Çınar’ın gerçek babasının Zeynep’e destek mi olacağı yoksa onun karşısında mı duracağı henüz belli değil. Tüm bu yaşananların ardından Zümrüt ile Aslan evliliği de bitme noktasına geliyor. Fakat Zümrüt bunu kabullenmek konusunda çok zorlanıyor. Çınar da duydukları karşısında çok üzülüyor ve ağlıyor.

Zeynep ise nihayet Çınar’a oğlum diyerek sarılıyor. Acaba Çınar kendisi ile ilgili gerçekleri öğreniyor mu?

Evlat Kokusu dizisi 8. bölümü ile 3 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyicilerinin karşısında olacak!

Evlat Kokusu 7. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde mahkemeye son anda gizemli bir tanık gelmiş ve dengeleri değiştirmişti. Ancak Zümrüt de hakime, Çınar’ı kaçırılması ile ilgili bir bilgisi olmadığını ve bunları Hünkar ile Aslan’ın beraber planladıklarını, kendisinin de mağdur olduğunu söylemişti. Fakat Hünkar davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapmıştı ve o çok önemli tanığı davaya çağırmıştı.

Zümrüt aynı zamanda Aslan’dan boşanmak konusunda çok kararlıydı. Bu yüzden çocukları alarak evi terk etmişti. Hatta çocuklarla yurtdışına kaçmayı düşünüyordu. Fakat Serdar kendisini aradıktan sonra Zümrüt bu kararından vazgeçmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.