Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Evlat Kokusu Dizisi Oyuncuları

Evlat Kokusu Dizisi Oyuncuları

Kanal D’de yepyeni bir dizi başlıyor. Hande Soral’ın çocuğu için büyük mücadelelere giren bir kadını canlandıracağı Evlat Kokusu’nun çekimleri ise Hollanda Amsterdam’da başlayıp İstanbul’a kadar uzanacak!

Evlat Kokusu Dizisi Konusu

Kanal D’de yayına girecek olan Evlat Kokusu, Amsterdam’da yetimhanede büyüyen Zeynep’in hikayesini anlatacak. Aynı yetimhanede tanıdığı ve “abla” dediği Nesrin’den başka kimsesi yoktur Zeynep’in. Hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeynep birisi sever ve sevdiği adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir yuva kurmaya hazırlanırken bir anlık öfkesi onu hem hayallerinden hem de çocuğundan uzaklaştırır. Akbaş ailesi ile arasında ise koparılması imkansız bir bağ oluşur.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımını üstlendiği dizinin yönetmenliği ise Erol Özlevi tarafından üstlenilecek. Senaryosu ise Endemol Shine Türkiye Yazı Grubu tarafından kaleme alınacak.Çekimleri ise önce Amsterdam’da başlayacak. Amsterdam’da olan çekimler Endemol Shine Hollanda ekibiyle ortak yürütülecek.

Evlat Kokusu dizisi oyuncularını daha yakından tanımak için okumaya devam edin!

Evlat Kokusu Dizisi Oyuncuları

1.Hande Soral – Zeynep Gündoğan

Evlat Kokusu Zeynep

2 Şubat 1987 tarihinde doğan oyuncu 30 yaşında ve 1.60 boyunda. Oyunculuğa izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı programıyla başlayan Hande Soral, program bittiğinde ise yapımcıdan teklif almıştır. Daha sonra Küçük Kadınlar, Alev Alev, Çalıkuşu gibi dizilerde yer alan Soral, İçerde dizisinin Melek’i Bensu Soral’ın da kız kardeşidir. Dayan Yüreğim dizisi oyuncularında Zeynep karakterini canlandıracak olan sanatçı yetimhanede büyüyen ve bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan bir kadına hayat verecek. Bir anlık öfkesiyle büyük bir hata yapan ve hapse atılan Zeynep çocuğuna ulaşabilmek için mücadele edecek.

2.Barış Kılıç – Aslan Akbaş

Evlat Kokusu Aslan

21 Şubat 1978 tarihinde doğan 39 yaşında ve 183 boyunda. İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu olan sanatçı, reklam filmleriyle oyunculuğa başladı. Vazgeç Gönlüm, Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu, Güllerin Savaşı gibi dizilerde yer alan sanatçı Dayan Yüreğim dizisi oyuncularında Aslan karakterini canlandıracak. Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden Akbaş Holding’in başkanlığını yapan Aslan ailenin en büyük oğludur. Kararlı,adaletli ve dürüst bir iş adamı olan Aslan, ablası Hünkar’ın isteğiyle Zümrüt’le mantık evliliği yapar. Ancak Aslan’ın bu hayatta tek sevdiği insan Ela’dır.

3.Sedef Avcı – Zümrüt Akbaş

Evlat Kokusu Zümrüt Kimdir

22 Ocak 1982 tarihinde doğan Sedef Avcı, 35 yaşında ve 1.79 boyunda. Menekşe ile Halil ve Ezel dizilerinde yer alan oyuncu Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunu. Modellik ve oyunculuk yapan Kıvanç Kasabalı ile evli. Evlat Kokusu dizisinde Zümrüt karakterini canlandıracak olan sanatçı köklü ve zengin bir ailenin tek kızına hayat verecek. Ailesinin isteğiyle Aslan ile evlenen Zümrüt, zaman içinde ona gerçekten aşık olmuştur. Fakat aşkının karşılığı yoktur. Şefkatli, anaç ve gururlu bir kadın olan Zümrüt, söz konusu çocuğu olduğunda yapamayacağı şey yoktur.

4.Yeşim Salkım – Hünkar Akbaş

Evlat Kokusu Hünkar Kimdir

12 Nisan 1968 tarihinde doğan Yeşil Sakım, 48 yaşında ve 1.63 boyunda. Arnavut kökenli olan sanatçı müzisyen Dursun Salkım’ın kızıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği dalında eğitim alan sanatçı uzun bir süre müzik dünyasındaki albümleriyle tanınmıştır. Eşkıya, Vizontele, Huzur Sokağı ve Kocamın Ailesi gibi dizi ve filmlerde yer almıştır. Evlat Kokusu dizisi oyuncularında ise Hünkar karakteriyle Aslan ve Cevahir’in ablasını canlandıracak. Anne ve babasını kaybettikten sonra iki kardeşine adeta annelik yapan Hünkar, güçlü, gücünü göstermeyi seven ve otoriter bir kişidir. Ailenin ve şirketin çıkarlarını her şeyin ötesinde tutan Hünkar hiç evlenmemiştir. Kendisini ailesine adamıştır ve her şeyi kontrol edebilmek için türlü entrikalar çevirir.

5.Murat Han – Cevahir Akbaş

Evlat Kokusu Cevahir Kimdir

1 Mayıs 1975 tarihinde doğan oyuncu, 41 yaşında ve 1.80 boyunda. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu 9 yıl kadar Amerika’da yaşadı ve orada oyunculuk yaptı. Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sana Bir Sır Vereceğim gibi yapımlarda yer alan sanatçı, Evlat Kokusu dizisi oyuncularında ise Cevahir’i canlandıracak. Akbaş ailesinin ortanca çocuğu olan Cevahir, gece hayatına düşkün bir adam. Zeki, bencil, küstah ve çapkın olan Cevahir kolay öfkelenir ve öfkelendiğinde ise büyük hatalar yapar. Aile şirketinin başına kendisi yerine küçük kardeşinin gelmesini hazmedemeyen Cevahir, hem Aslan’a hem de Hünkar’a içten içe bilenmiş durumda. Eşi Belma’yı da önemsemeyen Cevahir’in tek zaafı ise kızı Cemre.

Evlat Kokusu Dizisinden İlk Tanıtım!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.