Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Evlat Olsa Sevilmez! Hazal Kaya Efsane Dizi Aşk-ı Memnu’yu Çok Özlese de Oynadığı Nihal’den Nefret Ediyor

14.04.2021
Evlat Olsa Sevilmez! Hazal Kaya Efsane Dizi Aşk-ı Memnu’yu Çok Özlese de Oynadığı Nihal’den Nefret Ediyor

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, efsane dizi “Aşk-ı Memnu” sayesinde star olan isimlerden biri. Söylediğine göre, diziyi çok özlese de oynadığı Nihal’den nefret ediyormuş!

Hazal Kaya

Hazal Kaya, genç yaşta oyunculuğa başlayan biri. “Acemi Cadı” ve “Sıla” gibi dizilerde figüranlık bile yaptı, düşünün! Onun starlık yolunun taşlarını ise “Aşk-ı Memnu” dizisi döşedi. Henüz sektörde yeni yeni varlık gösteren Hazal Kaya, bir efsaneye dönüşecek “Aşk-ı Memnu” kadrosuna girdiğinde daha reşit bile değildi! 18. doğum gününü sette kutlayan ünlü oyuncu, dizide de henüz bir lise öğrencisi olan Nihal’i oynuyordu. Cast direktörü cuk diye oturan bir seçim yapmıştı yani!

Nihal’den Nefret Ediyormuş

Hazal Kaya

Nihal, şımarık ve fanus içinde büyüyen bir karakterdi. Onca zenginliğin içinde hala görmemişlik yapabilmesi, saplantılı bir aşk yaşaması, istediği olmayınca verdiği abartılı tepkiler vs. derken çoğu izleyicinin nefretini kazandı. Hala da pek sevilmiyor, yıllar geçse de ona hak veren birini bulmak çok zor!

Hazal Kaya bu karakterin hakkını verse de, meğer o da Nihal’den nefret ediyormuş. Canlandırdığı karakterlerden en sevmediği kişinin Nihal olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, özellikle Nihal’in bayılmalarından bıkmış. “Yanımda düşse ‘Kalkar herhalde’ derim” diyor. Gerçi, kim bıkmadı ki Nihal’in bayılmalarından?

Tekrar İzleyince Hak Vermiş

O dönem biraz da seyircilerin etkisinde kaldığını söyleyen Hazal Kaya, tekrarları izleyince Nihal’e de hak vermeye başlamış. Ünlü oyuncu, “Nihal’e bakış açım değişti. Başka hiçbir seçenek bırakılmamış. ‘Ne yapıyorsunuz siz bu kıza ya?’ dedim izlerken. 18 yaşında bir kız bara gidiyor. Barın kapısında Behlül yakalıyor eve getiriyor. Sanki kötü yola düşmüş gibi bir tavır” sözleriyle şaşkınlığını ifade etti.

Hazal Kaya Selçuk Yöntem

Hazal Kaya’ya göre Nihal’i felaketi olacak Behlül’e mecbur eden de Adnan: “Kızın evden burnunu çıkarmasına izin vermiyorlar. En büyük kurban Nihal dizide!” Yine de Nihal’den hiç hoşlanmıyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.